Latvijas vēstniecībā Budapeštā popularizē Latvijas tūrismu

19.09.2019. 21:26

2019. gada 19. septembrī Budapeštā Latvijas vēstnieks Ungārijā Vilmārs Heniņš atklāja Latvijas tūrisma popularizēšanas pasākumu, uz kuru bija ieradušies nozīmīgākie Ungārijas tūrisma industrijas profesionāļi, žurnālisti un blogeri.

Viesi tika iepazīstināti ar aktuālākajiem tūrisma produktiem, to priekšrocībām un ārvalstu ceļotājiem piedāvātajām atpūtas iespējām Latvijā, ko prezentēja LIAA Tūrisma departamenta projektu menedžeris Mārtiņš Eņģelis, Rīgas tūrisma attīstības biroja sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Anna Blaua un aģentūras “Latvia Tours” Ienākošā tūrisma nodaļas vadītājs Jānis Vilciņš. Savukārt par ceļošanas iespējām, jaunajiem lidojumu maršrutiem un īpašiem piedāvājumiem tūrisma aģentiem informāciju sniedza nacionālās aviosabiedrības “airBaltic” tirdzniecības vadītāja Sanda Teihmane, kā arī Budapeštas lidostas pārstāvis Kam Jandu.

Pasākuma laikā viesiem bija unikāla iespēja nobaudīt Latvijas šefpavāra Aināra Volodkas sagatavotos ēdienus no Latvijā audzētiem produktiem.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas Republikas vēstniecība Ungārijā
Vas Gereben utca 20, Budapešta 1124, Ungārija
Telefons: +36 1 310 72 62
Fakss: +36 1 249 29 01
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā