Saeimas priekšsēdētāja I.Mūrniece Slovēnijā atklāj izstādi “Latvijas gadsimts”

10.09.2019. 15:26
  • Ārlietu dienests Latvijas valsts simtgadei

2019. gada 9. septembrī, Ļubļanā Nacionālajā Mūsdienu vēstures muzejā Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece ar svinīgu uzrunu atklāja Latvijas simtgadei veltītās izstādes “Latvijas gadsimts” mobilo versiju. Izstādē 10 mobilajos stendos atspoguļota Latvijas vēsture pēdējos 100 gados, izceļot katram laikposmam raksturīgās vērtības, aktualitātes un norises, kuras visspilgtāk atklāj, kā mainījies redzējums par Latviju.

Izstādes “Latvijas gadsimts” mobilās versijas eksponēšanu Ļubļanā organizēja Latvijas vēstniecība Ungārijā sadarbībā ar Latvijas goda konsulu Slovēnijā un Nacionālo Mūsdienu vēstures muzeju Ļubļanā. Izstāde muzejā būs apskatāma līdz š.g. 19.septembrim un tad tā tiks pārvietota uz biznesa centra Crystal Palace telpām Ļubļanā, kur centra apmeklētajiem būs iespēja to apskatīt līdz 2019.gada 3.oktobrim. Izstādes “Latvijas gadsimts” eksponēšana Slovēnijā ir viena no Latvijas valsts simtgades Latvijas Ārlietu ministrijas koordinētās Publiskās diplomātijas programmas norisēm.

No 8. līdz 10.septembrim Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece oficiālā vizītē apmeklē Slovēniju.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas Republikas vēstniecība Ungārijā
Vas Gereben utca 20, Budapešta 1124, Ungārija
Telefons: +36 1 310 72 62
Fakss: +36 1 249 29 01
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā