Latvijas vēstnieks Ungārijā Vilmārs Heniņš iepazīstina Budapeštas Corvinus universitātes studentus ar Latvijas ārpolitiku

11.03.2019. 17:40

11.martā Latvijas vēstniecībā Budapeštā notika vēstnieka V.Heniņa tikšanās ar Budapeštas Corvinus universitātes Sociālo zinātņu un starptautisko attiecību fakultātes studentiem, kas pārstāv studentu organizāciju ,,Eiropas lietu un diplomātijas māja’’. Tikšanās notika minētās organizācijas īstenotās Talantu programmas ietvaros, kuras mērķis ir sagatavot vispusīgus starptautisko attiecību speciālistus. Tiekoties ar vēstnieku, studenti tika iepazīstināti ar Latvijas ārpolitikas veidošanas principiem un ārpolitikas prioritātēm, kā arī Latvijas nostājām aktuālajos starptautiskajos, ES un drošības politikas jautājumos. Ņemot vērā studentu interesi par ES enerģētikas politiku un starptautisko sadarbības aspektiem enerģētika jomā, īpaša uzmanība sarunā tika pievērsta Latvijas un Eiropas aktuālajiem enerģētiskās drošības jautājumiem, tai skaitā ES Enerģētikas savienības stiprināšanai un energoresursu piegāžu diversifikācijai.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas Republikas vēstniecība Ungārijā
Vas Gereben utca 20, Budapešta 1124, Ungārija
Telefons: +36 1 310 72 62
Fakss: +36 1 249 29 01
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā