Konsulārā informācija

05.03.2021. 15:37

KONSULĀRĀ NODAĻA:

Adrese: Armfeltintie 10, 00150 Helsinki (skatīt kartē)
   

Pieņemšanas laiks:

Informējam, ka saistībā ar COVID-19 izplatību Somijā un izsludināto ārkārtas stāvokli Latvijas vēstniecības Somijā Konsulārajā nodaļā no 2020. gada 8. marta līdz turpmākam paziņojumam tiek ierobežota pakalpojumu sniegšana klātienē. Izņēmuma kārtā klātienē tiks pieņemti tikai dokumenti personu apliecinošu dokumentu noformēšanai, ja pakalpojumu nav iespējams atlikt. Pierakstīšanās pa telefonu. 

Apmeklētājiem ir jāierodas precīzi noteiktajā laikā un jālieto sejas aizsargmaska. Lūdzam ierasties tikai to personu, kurai pakalpojums tiek sniegts (izņemot gadījumus, kad tiek pavadīts nepilngadīgais). Lūdzam atcelt apmeklējumu, ja nejūtaties vesels vai Jums ir jāievēro pašizolācija.

 

Latvijas Republikas vēstniecības Somijā sniegto konsulāro pakalpojumu saņemšanai (personu apliecinošu dokumentu noformēšanai, izziņu sagatavošanai, ziņu aktualizēšanai Latvijas Iedzīvotāju reģistrā u.c.) elektroniski iespējams pierakstīties šeit:

https://pieraksts.mfa.gov.lv/lv/somija

Piesakoties apmeklējumam elektroniskajā pieraksta sistēmā, jānorāda TIKAI tās personas vārds, kurai nepieciešams pakalpojums (pavadošās personas nav jānorāda).

Pieteikt apmeklējumu citu pakalpojumu saņemšanai varat:

1) rakstot uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ;
2) zvanot pa tālruni +358 9476 47277 vēstniecības darba laikā (zvanus pieņem katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz plkst. 17:00).

Pirms apmeklējuma pieteikšanas lūdzam pārliecināties, ka esat informējuši Latvijas iestādes par savu dzīvesvietu Somijā, jo Latvijas vēstniecība Somijā konsulāros pakalpojumus sniedz tikai tām personām, kuras Latvijas Iedzīvotāju reģistrā norādījušas dzīvesvietu Somijā.

Tālrunis:

+(358) 9 4764 7277

+371 26 33 77 11 (diennakts dežūrtālrunis ārkārtas situācijās: nāves gadījumi, smagas saslimšanas, katastrofas utml.)

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Norēķini Lūdzu ņemt vērā, ka norēķini vēstniecībā tiek veikti tikai ar bankas karti. Skaidras naudas norēķini nav iespējami.

Vēstniecība Somijā vīzas neizsniedz, tādēļ aicinām trešo valstu valstspiederīgos vērsties vēstniecībā Zviedrijas Karalistē.

Konsulārā nodaļa ir slēgta Latvijas svētku dienās:

1. janvāris

Jaungada diena

*

Lielā Piektdiena, Pirmās Lieldienas un otrā   Lieldienu diena

1. maijs

Darba svētki, Latvijas Republikas Satversmes   sapulces   sasaukšanas diena

4. maijs

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena

*

maija otrā svētdiena - Mātes diena

23. jūnijs

Līgo diena

24. jūnijs

Jāņu diena (vasaras saulgrieži)

18. novembris

Latvijas Republikas Proklamēšanas diena

24., 25. un 26. decembris

Ziemassvētki (ziemas saulgrieži)

31. decembris

Vecgada diena