Vēstniecībā Helsinkos notiek Lībiešu krasta tūrisma veicināšanas seminārs

25.09.2020. 15:49
  • Ārlietu dienests Latvijas valsts simtgadei

2020. gada 25. septembrī Latvijas vēstniecība Helsinkos sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru rīkoja Lībiešu krasta (Līvõd rānda) tūrismam veltītu pasākumu nozares profesionāļiem un interesentiem. Sarīkojumā piedalījās 17 Somijas tūroperatoru un plašsaziņas līdzekļu pārstāvji. Ievadvārdus sacīja Latvijas vēstniece Somijā Kristīne Našeniece, uzsverot somu un latviešu vienojošo tuvumu caur lībiešu valodu un kultūru un aicinot apceļot Lībiešu krastu.

Latvijas Universitātes Lībiešu institūta vadītājs Valts Ernštreits stāstīja par lībiešu mantojumu Latvijas kultūrtelpā, savukārt Estravel Latvia vadītāja Anta Jokste runāja par konkrētiem Latvijas etniskā un kultūras mantojuma izziņas piedāvājumiem.

Pasākuma dalībniekus cienāja “Valtera restorāns” ar īpašu piedāvājumu no Kurzemes virtuves.

Seminārs tika rīkots ar valsts Simtgades publiskās diplomātijas programmas un Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana tūrismā” atbalstu.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Somijā
Adrese: Armfeltintie 10, 00150 Helsinki, Somija
Tālrunis: +358 9476 472 44
Fakss: +358 9476 472 88
E-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook    icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā