Latvijas vēstniece piedalās Pasaules čempionāta florbolā grupu izlozē

11.03.2020. 15:06

2020. gada 10. martā Helsinkos notika grupu izloze Pasaules čempionātam florbolā, kurā piedalīsies arī Latvijas izlase un kas norisināsies Somijā 2020. gada 4.-12. decembrī . Uz pasākumu bija aicināta arī Latvijas vēstniece Somijā Kristīne Našeniece, kura piedalījās lozēšanā kopā ar Somijas sporta funkcionāriem, politiķiem un diplomātiskā korpusa pārstāvjiem.

Atbildot uz organizatoru uzdoto jautājumu par Latvijas kā mazas valsts sportistu spējām būt izciliem atsevišķos sporta veidos un nākotnes perspektīvām, vēstniece pauda: “Nav tik svarīgi, vai jūs esat no lielas, vai no mazas valsts. Galvenais ir tiekties uz horizontu un ticēt tam, ko jūs darāt. Es domāju, ka latvieši tiecas uz horizontu un tic tam, ko dara, un tas izskaidro mūsu panākumus sportā, mūzikā un citās jomās.”

Latvijas izlase tika ielozēta A apakšgrupā, kurā sacentīsies ar ļoti spēcīgajām Somijas, Zviedrijas un Dānijas komandām.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Somijā
Adrese: Armfeltintie 10, 00150 Helsinki, Somija
Tālrunis: +358 9476 472 44
Fakss: +358 9476 472 88
E-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook    icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā