Latvijas vēstniecībā Somijā notiek diskusija par 2019. gadā paveikto Latvijas un Somijas ekonomisko attiecību veicināšanā un plāniem 2020. gadam

16.12.2019. 09:34

2019. gada 10. decembrī Latvijas vēstniecībā Somijā notika Latvijas vēstnieces Kristīnes Našenieces vadīta Apaļā galda diskusija ar Latvijas goda konsuliem Somijā, Latvijas Investīciju un attiecības aģentūras pārstāvniecības Somijā vadītāju Alisi Barviku un Somijas – Latvijas tirdzniecības asociācijas valdes priekšsēdētāju Janu Nīholmu (Jan Nyholm) par paveikto Latvijas un Somijas attiecību stiprināšanā un kopīgiem plāniem nākamajam gadam. Arī turpmāk liela uzmanība tiks veltīta Latvijas atpazīstamības un tēla nostiprināšanai, biznesa kontaktu paplašināšanai un tūrisma veicināšanai uz Latviju.

Pēc Apaļā galda diskusijas notika ikgadējais Somijas – Latvijas, Somijas – Igaunijas un Somijas – Lietuvas tirdzniecību asociāciju biznesa tīklošanas pasākums Latvijas vēstniecībā, ko organizēja Latvijas vēstniecība Somijā sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attiecības aģentūras pārstāvniecību Somijā un Somijas-Latvijas tirdzniecības asociāciju. Pasākumā piedalījās aptuveni 50 tirdzniecības asociāciju pārstāvji.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Somijā
Adrese: Armfeltintie 10, 00150 Helsinki, Somija
Tālrunis: +358 9476 472 44
Fakss: +358 9476 472 88
E-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook    icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā