Latvijas vēstniecībā Somijā notiek diskusijas par Latvijas un Somijas attiecību stiprināšanu un Latvijas tēla veicināšanu

13.12.2018. 12:46

12. decembrī pasākumus Latvijas vēstniecībā Somijā atklāja Latvijas goda konsulu Somijā tikšanās, kurā konsuli ar Latvijas vēstnieci Somijā Kristīni Našenieci pārrunāja nākamā gada kopīgos plānus Latvijas atpazīstamības Somijā un Latvijas un Somijas attiecību veicināšanā. Vēstniecība kopā ar goda konsuliem plāno vairākas Latvijas vēstnieces vizītes uz Somijas reģioniem.

Otrajā diskusijā vēstniecei un goda konsuliem pievienojās Somijas – Latvijas tirdzniecības asociācijas valdes pārstāvji, ar kuriem notika diskusija par biznesa semināru sēriju Latvijas vēstniecībā nākamos gados, kas ļautu gan labāk iepazīstināt Somijas uzņēmējus ar Latviju, gan arī veicināt jaunus kopīgus sadarbības projektus.    

Pēc diskusijām notika ikgadējā Somijas – Latvijas, Somijas – Igaunijas un Somijas – Lietuvas tirdzniecību asociāciju tikšanās Latvijas vēstniecībā, kuras atklāšanā Latvijas vēstniece Somijā uzsvēra Latvijas un Somijas un plašāk Baltijas un Ziemeļvalstu sadarbības lielo nozīmi Latvijas ekonomikas ilgtermiņa izaugsmes nodrošināšanai. Pasākumā piedalījās vairāk kā 50 tirdzniecības asociāciju pārstāvji, kuri neformālā gaisotnē pārrunāja sadarbības iespējas un iespējamos nākotnes projektus.

Foto: Latvijas vēstniecība Somijā

12122018 Biznesa ZS 2

 

12122018 Biznesa ZS 4

 

12122018 Biznesa ZS 3

 

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Somijā
Adrese: Armfeltintie 10, 00150 Helsinki, Somija
Tālrunis: +358 9476 472 44
Fakss: +358 9476 472 88
E-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook    icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā