Junior Chamber International Helsinki delegācijas vizīte vēstniecībā

22.03.2018. 12:20

21. martā Latvijas vēstniecību Somijā apmeklēja organizācijas JCI Keskuspuisto - Central Park Junior Chamber Helsinki (Junior Chamber International) delegācija.

Tikšanās laikā vēstnieks Uģis Bambe informēja par #LV100 aktivitātēm Latvijā un Somijā, kā arī pastāstīja par Latvijas vēstniecības Somijā vēsturi un darbību šobrīd. Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra - LIAA pārstāvniecības Somijā vadītāja Alise Barvika iepazīstināja klātesošos ar tirdzniecības aktivitātēm starp Latviju un Somiju.

JCI Keskuspuisto - Central Park Junior Chamber Helsinki pārstāvji informēja par organizācijas aktivitātēm, kā arī minēja plānoto dalību JCI Eiropas konferencē šā gada 19.- 22. jūnijā Rīgā http://www.ec2018riga.com/

JCI (Junior Chamber International) ir starptautiska bezpeļņas organizācija, kas apvieno aktīvus cilvēkus vecumā no 18 līdz 40 gadiem vairāk nekā 100 pasaules valstīs.

JCI misija-nodrošināt attīstības iespējas, kas iedvesmo jaunus cilvēkus radīt pozitīvas pārmaiņas (to provide development opportunities that empower young people to create positive change).

JCI vīzija- būt par vadošo globālo jaunu, aktīvu iedzīvotāju tīklu (to be the leading global network of young active citizens).

Foto: LV vēstniecība Somijā

0321 JCI 4

 

 

 

 

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Somijā
Adrese: Armfeltintie 10, 00150 Helsinki, Somija
Tālrunis: +358 9476 472 44
Fakss: +358 9476 472 88
E-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook    icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā