Latvijas vēstniecībā Somijā notiek “Meetup Latvia” pasākums un Baltijas – Somijas tirdzniecības asociāciju ikgadējā tikšanās

09.12.2016. 11:04

8. decembrī Latvijas vēstniecībā Somijā norisinājās “Meetup Latvia” pasākums, kurā piedalījās Latvijas vēstniecības, Latvijas Investīciju attīstības aģentūras (LIAA) pārstāve, Latvijas – Somijas tirdzniecības asociācijas un Rozentāla biedrības pārstāvji un Latvijas goda konsuli Somijā. Tikšanās mērķis ir Latvijas ekonomisko un kultūras sakaru aktivizēšana un ciešākā koordinēšana.

Tikšanās laikā vēstnieks Uģis Bambe un LIAA pārstāve Somijā Alise Barvika iepazīstināja klātesošos ar politiskajām un ekonomiskajām aktualitātēm Latvijas un Somijas attiecībās, un goda konsuli un tirdzniecības asociācijas un Rozentāla biedrības pārstāvji informēja par savām šī gada aktivitātēm un nākotnes plāniem.  Dalībnieki diskutēja arī par kopīgiem projektiem un sadarbību 2017. gadā. 

Pēc “Meetup Latvia” pasākuma notika ikgadējā Latvijas-Somijas, Igaunijas-Somijas un Lietuvas-Somijas tirdzniecības asociāciju tikšanās, kurā neformālā gaisotnē ap 70 tirdzniecības asociāciju pārstāvji varēja pārrunāt sadarbības iespējas un kopīgus projektus.

Meet up Latvia 2016

1.attēlā no kreisās: T.Kankaanpää, R.Hiekka, T.H. Savolainen,T.Aho, L.Prauliņa,U.Bambe,H.L.Harma, A.Barvika, K.Holmberg, E.Bulvāns

Meet up Latvia 2016 1

Meet up Latvia 2016 2

Foto autors: LV vēstniecība Somijā

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Somijā
Adrese: Armfeltintie 10, 00150 Helsinki, Somija
Tālrunis: +358 9476 472 44
Fakss: +358 9476 472 88
E-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook    icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā