Latvijas būvniecības nozares uzņēmumi tirdzniecības misijā Somijā

12.10.2016. 10:24

Foto buvuznemeji 11112016 2  Foto buvuznemeji 11112016 1 Foto buvuznemeji 11112016

 

Latvijas būvniecības nozares uzņēmumi no 11. līdz 12.oktobrim piedalās tirdzniecības misijā, lai iepazītos ar Somijas celtniecības nozari un dibinātu kontaktus ar potenciālajiem sadarbības partneriem, uzzinātu par plānotajiem lielajiem būvniecības objektiem, kā arī regulējumu, nodarbinot darbiniekus objektos Somijā.

Tirdzniecības misijā piedalās 6 uzņēmumi: SIA Gravtex, SIA M.S.Aqua, SIA OK BŪVMATERIĀLI, SIA OVR, SIA SOLAVI, SIA Vincents Polyline.

11. oktobrī Latvijas vēstniecībā Helsinkos notika seminārs, kuru atklāja vēstnieks Uģis Bambe, Somijas-Latvijas Tirdzniecības asociācijas vadītājs Risto Hiekka un LIAA Somijas pārstāvniecības vadītāja Alise Barvika. Semināra laikā LIAA vecākais projektu vadītājs Kaspars Abiks informēja par būvniecības nozares tendencēm Latvijā. Savukārt Somijas Celtniecības uzņēmumu konfederācijas un Tilajavastuu Oy pārstāvji klātesošos iepazīstināja ar Somijā un Zviedrijā aktuālo platformu, kas apkopo valsts iestādēs pieejamo informāciju par būvniecības uzņēmumiem, atvieglojot pasūtītāju un kontraktoru sadarbību. Uzņēmuma Promolior Oy pārstāvis informēja par lielajiem būvniecības projektiem, kā arī darbības nosacījumiem Somijā. Embra Oy dalījās ar Cemex pieredzi Somijā.

Otrajā dienas daļā tika organizētas individuāls tikšanās ar somu uzņēmumiem.

12.oktobrī plānots apmeklēt lielāko Somijas būvniecības un būvmateriālu ražotāju starptautisko izstādi Finnbuild un piedalīties kontaktbiržā izstādes ietvaros.

Finnbuild izstādē no 12.-14.10. LIAA organizē arī Latvijas būvniecības uzņēmumu nacionālo kopstendu, kurā piedalās uzņēmumi SIA Riga Parket, SIA WWL Houses, SIA Tenapors, SIA Tilts, SIA Wass+, SIA OVR, SIA Alumax Group.

Tirdzniecības misijas darba programmu Latvijas uzņēmējiem organizēja LIAA sadarbībā ar Latvijas Republikas vēstniecību Somijas Republikā, Somijas-Latvijas Tirdzniecības asociāciju un Helsinki Tirdzniecības kameru.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Somijā
Adrese: Armfeltintie 10, 00150 Helsinki, Somija
Tālrunis: +358 9476 472 44
Fakss: +358 9476 472 88
E-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook    icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā