Latviju apmeklēs Somijas-Latvijas tirdzniecības asociācijas delegācija

06.06.2016. 11:08

No 6. līdz 8.jūnijam Latvijā uzturēsies Somijas-Latvijas tirdzniecības asociācijas delegācija, kura apmeklēs Rīgu un Valmieru.

Rīgā Asociācijas biedriem paredzētas tikšanās Latvijas Bankā un tādos Latvijas uzņēmumos kā “Castor”, “Madara Cosmetics”, “Cemex”, “Livonia Print”. Uzņēmēji apmeklēs arī Latvijas Nacionālo mākslas muzeju un Somijas vēstniecību Rīgā. Valmierā asociācijas biedri viesosies pilsētas domē, kur Valmieras mērs Jānis Baiks informēs par uzņēmējdarbības iespējām Valmierā, kā arī tiks pārrunāta abu valstu ekonomiskās sadarbības perspektīvas. Delegācija viesosies arī uzņēmumā “Wunderkraut”, apmeklēs Valmieras alus darītavu, kā arī iepazīsies ar uzņēmumu “Valtanks”, “Padtex Insulation”, “Culimeta Baltics” darbību, ņemot vērā Valmieras spēcīgās pozīcijas stikla šķiedras produktu ražošanā.

Somijas uzņēmēju programmu gatavo Latvijas vēstniecība Somijā un Latvijas Investīciju attīstības aģentūras pārstāvniecība Somijā.

Somijas-Latvijas tirdzniecības asociācija apvieno abu valstu uzņēmējus, kuri ir aktīvi abu valstu tirgos, kā arī ir veikuši vai ir ieinteresēti nākotnē veikt investīcijas Latvijas ekonomikā. Asociācijas biedriem ik gadu tiek rīkota šāda programma, kas iekļauj arī kāda Latvijas reģiona apmeklējumu.

Saskaņā ar Latvijas Bankas statistikas datiem Somijas tiešo investīciju atlikumi Latvijā sasniedz 342,38 miljoni eiro. Saskaņā ar ,,Lursoft’’ datiem Somijas tiešās investīcijas Latvijas uzņēmumu pamatkapitālā patlaban sasniedz 191,49 miljonus eiro un Uzņēmumu reģistrā kopumā ir reģistrēts 401 Somijas – Latvijas kopuzņēmums.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Somijā
Adrese: Armfeltintie 10, 00150 Helsinki, Somija
Tālrunis: +358 9476 472 44
Fakss: +358 9476 472 88
E-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook    icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā