Latvijas jaunuzņēmumi piedalās investīciju piesaistes pasākumā Helsinkos

02.06.2016. 18:17

2. jūnijā Latvijas vēstnieks Somijā Uģis Bambe un LIAA pārstāvniecības Somijā vadītāja Alise Barvika piedalījās jaunuzņēmumu investīciju piesaistes pasākumā “Arctic 15” Helsinkos.

Šajā pasākumā Latvijai bija savs stends, kura izveidi nodrošināja LIAA pārstāvniecība Somijā. “Arctic 15” ir viens no svarīgākajiem šīs jomas notikumiem Ziemeļeiropā. Latvijas jaunuzņēmumu kopienu pārstāvēja gan esošo, gan jaundibināmo uzņēmumu pārstāvji. LIAA stendu apmeklēja jomas profesionāļi no daudziem pasaules reģioniem.

Latvijas jaunuzņēmumiem ir izveidojusies laba sadarbība ar Somijas start-up kopienu. Latvijas pārstāvji piedalās visos nozīmīgākajos start-up pasākumos Somijā. Šogad pasaules slavenajā Alto universitātes “Start-up sauna” akselerātorā no piecpadsmit uzņēmumiem divi bija no Latvijas.

Somijas “Start-up Sauna” akselerators sniedz atbalstu jaunuzņēmumiem attīstīt savu biznesa ideju, nodrošinot profesionālo izaugsmi pieredzējušu ekspertu pavadībā un veicinot investoru piesaisti.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Somijā
Adrese: Armfeltintie 10, 00150 Helsinki, Somija
Tālrunis: +358 9476 472 44
Fakss: +358 9476 472 88
E-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook    icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā