Vēstnieks Somijā tiekas ar Latvijā akreditētiem ārvalstu nerezidējošiem vēstniekiem

16.02.2016. 15:53

16. februārī Latvijas vēstniecībā Helsinkos vēstnieks Uģis Bambe tikās ar Latvijā akreditētajiem ārvalstu nerezidējošiem vēstniekiem un vēstniecību pārstāvjiem. Šobrīd rezidences vieta Somijā ir Argentīnas, Islandes, Kubas, Peru, Venecuēlas, Malaizijas, Nikaragvas, Urugvajas un Namībijas diplomātiskajām pārstāvniecībām, kā arī Palestīnas misijai. 

Vēstnieks U. Bambe klātesošos informēja par Latvijas iekšpolitiskajām aktualitātēm, sniedza ieskatu jaunās valdības deklarācijas pamatnostādnēs, tai skaitā attiecībā uz ārpolitikas jomu. Tāpat U. Bambe informēja par Latvijas prezidentūras prioritātēm Baltijas valstu sadarbības formātos un būtisko Baltijas valstu un Ziemeļvalstu sadarbības jeb NB-8 ietvaros, ko šogad koordinē Latvija.

Diplomātisko misiju vadītāji interesējās par sadarbības perspektīvām ar viņu pārstāvēto reģionu valstīm, esošo situāciju saistībā ar reģionālo sadarbību enerģētikas jomā, kā arī “Rail Baltica” projekta attīstību.

Nākamo tikšanos plānots veltīt ekonomiskās sadarbības jautājumiem.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Somijā
Adrese: Armfeltintie 10, 00150 Helsinki, Somija
Tālrunis: +358 9476 472 44
Fakss: +358 9476 472 88
E-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook    icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā