Latvijas vēstniecība Somijā organizē “ Meetup Latvia” pasākumu

19.11.2015. 11:11

18. novembrī Latvijas vēstniecība Somijā organizēja tikšanos ar mērķi veicināt Latvijas ekonomisko un kultūras sakaru aktivizēšanu. Pasākumā no Somijas puses piedalījās Latvijas–Somijas tirdzniecības asociācijas pārstāvji, Rozentāla biedrības pārstāvji, Latvijas goda konsuli Somijā, kā arī “Pohjola Bank” pārstāvis.

Vēstnieks Uģis Bambe klātesošos iepazīstināja ar Latvijas politiskajām aktualitātēm, kā arī informēja par mūsu valstu divpusējo sadarbību. Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāve Somijā Alise Barvika prezentēja tirdzniecības attīstības tendences, savukārt Somijas tirdzniecības asociācijas prezidents Risto Hieka raksturoja somu uzņēmējdarbību Latvijā un abu valstu turpmāko ekonomisko attiecību perspektīvas. Rozentāla biedrības priekšsēdētājs Tero Savolainens informēja par pašreizējām aktivitātēm un nākotnes plāniem. Goda konsuli dalījās pieredzē, kā labāk organizēt ar Latviju saistītos pasākumus Somijas reģionos.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Somijā
Adrese: Armfeltintie 10, 00150 Helsinki, Somija
Tālrunis: +358 9476 472 44
Fakss: +358 9476 472 88
E-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook    icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā