Latvijas vēstniecībā Helsinkos ES dalībvalstu vēstnieki tiekas ar Somijas parlamenta Ārlietu komisijas priekšsēdētāju Timo Soini

13.04.2015. 16:28

13. aprīlī Latvijas vēstniecībā Somijā vēstnieks Uģis Bambe rīkoja Eiropas Savienības dalībvalstu vēstnieku darba tikšanos ar Eduskuntas - Somijas parlamenta Ārlietu komisijas vadītāju un partijas „Īstenie somi” priekšsēdētāju Timo Soini (Timo Soini).

Tikšanās laikā T. Soini atskatījās uz padarīto četru gadu laikā, kopš ir bijis Parlamenta Ārlietu komisijas vadītājs, kā arī izklāstīja savu redzējumu par aktuālākajiem ES un starptautiskās politikas jautājumiem, tai skaitā par drošības situāciju reģionā. Tika analizēta ekonomiskā situācija Somijā un ES, un ar atzinību pieminēti Latvijas un pārējo Baltijas valstu panākumi.

Sarunā plaši tika pārrunātas arī Somijas iekšpolitikas aktualitātes, jo šī gada 19. aprīlī Somijā paredzētas parlamenta vēlēšanas.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Somijā
Adrese: Armfeltintie 10, 00150 Helsinki, Somija
Tālrunis: +358 9476 472 44
Fakss: +358 9476 472 88
E-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook    icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā