Vēstnieks Somijā iepazīšanās vizītē apmeklē Pori

04.04.2014. 17:31

3. aprīlī notika Latvijas vēstnieka Somijā Uģa Bambes iepazīšanās vizīte Pori, kuras laikā vēstnieks tikās ar Pori mēru Aino-Maiju Lūkonenu (Aino-Maija Luukkonen), pilsētas domes kultūras departamenta direktori Janu Simulu (Jaana Simula) un uzņēmējdarbības attīstības departamenta padomnieci Jutu Poijarvi - Mikulainenu (Jytta Poijarvi-Mikkulainen). Sarunās tika apspriesta vēstniecības un Pori pilsētas sadarbība, plānotās Rīgas pilsētas dienas Pori šā gada septembrī, kā arī citi pasākumi, ņemot vērā, ka šogad aprit 50 gadi kopš Rīga un Pori ir sadraudzības pilsētas.

U. Bambem notika tikšanās arī ar Pori Jazz izpilddirektoru Juhu Mikulainenu (Juha Miikkulainen), kurā tika pārrunātas festivālu Pori Jazz un Positivus iespējamā sadarbība. Vizītes ietvaros vēstnieks arī apmeklēja uzņēmumu Tactic Games Oy,  kā arī sniedza interviju reģionālajam laikrakstam Satakunnan Kansa.

Vizītes nobeigumā U.Bambe iepazinās ar Pori Somijas-Latvijas draudzības biedrības pārstāvjiem, kuri informēja par biedrības aktivitātēm un sadarbības plāniem nākotnē.