Tūrisma seminārs un airBaltic preses konference Atēnās

03.07.2019. 16:27

2019. gada 3. jūlijā Atēnās, “Onassis STEGI” kultūras centrā notika Latvijas atpazīstamībai un ienākošā tūrisma veicināšanai veltīts izglītojošs seminārs un airBaltic preses konference. Pasākumu organizēja Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Grieķijā un Atēnu Starptautisko Lidostu (AIA). Seminārā piedalījās Grieķijas ceļojumu un tūrisma aģentūru un mediju pārstāvji, kā arī Starptautisko tūrisma gadatirgu eksperti.

Pasākumu vadīja Atēnu lidostas komunikāciju un mārketinga nodaļas vadītāja Joana Papadopulos (Ioanna Papadopoulou), un to ar uzrunu atklāja vēstnieks Māris Klišāns. Pēdējos gados airBaltic pasākums Atēnās jau kļuvis par tradīciju. Tas tiek organizēts, lai veicinātu Latvijas atpazīstamību, uzzinātu par ceļošanas iespējām uz Latviju, Baltijas un Skandināvijas reģioniem un aktivizētu Grieķijas tūristu interesi doties uz Rīgu un Latvijas novadiem.

airBaltic pārdošanas nodaļas vadītāja Dace Feldmane informēja klātesošos par aviokompānijas izaugsmi pēdējo gadu garumā, tās nozīmi un augošo lomu visā Baltijas reģionā. Šī gada jaunums – lidojumu sezonas pagarināšana tiešajam reisam no Rīgas un Atēnām, līdz ar ko tiešie reisi būs pieejami gandrīz visa gada garumā, proti, līdz pat decembra sākumam. Sezonas pagarināšana grieķu ceļotājiem dos iespēju sasniegt gan Latviju, gan citus galamērķus Igaunijā, Lietuvā un Skandināvijā caur Rīgu arī ziemas sezonā, kad liela daļa ceļotāju kā galamērķi izvēlas tieši Ziemeļu valstis. Savas prezentācijas noslēgumā D.Feldmane iepazīstināja klātesošos ar tranzītlidojumu iespējam caur Rīgas lidostu uz vairāk nekā 70 galamērķiem, kas šo aviokompāniju padara par reģiona lielāko starptautisko pārvadātāju.

Akcentējot ienākošo tūrismu Latvijā, ar prezentāciju uzstājās LIAA Tūrisma mārketinga nodaļas vadošā eksperte Arita Bērziņa, kura stāstīja par plašajām aktivitāšu iespējām gan individuāliem ceļotājiem, gan organizētām grupām, minot atpūtas veidu daudzveidību (pilsētvide, lauku tūrisms, aktīvā atpūta).

Pēc prezentācijām notika jautājumu un atbilžu sesija, kurā tūrisma biznesa nozares un preses pārstāvji izrādīja interesi gan par airBaltic izaugsmes stāstu, gan par Latviju kā tūrisma galamērķi grieķu publikai. Kā pārsteigumu viesiem airBaltic bija sagatavojusi izlozi, kurā uzvarētājs saņēma brīvbiļeti lidojumam Atēnas – Rīga – Atēnas.

 


Preses kontaktiem

Latvijas vēstniecība Grieķijā
38, Vas.Konstantinou Ave., 11635, Atēnas, Grieķija
Telefons: +30 210 7294483
Fakss: +30 210 7294479
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā