Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas "Radošās darbnīcas" bērnu zīmējumi būs apskatāmi Atēnu bērnu slimnīcās

01.07.2019. 14:59

2019.gada 1. jūlijā Latvijas vēstniecībā Grieķijā bija ieradusies labdarības organizācijas “Bērna Smaids” radošo nodarbību brīvprātīgo pārstāve Georgija Mindrina (Georgia Mindrinou), lai vēstniekam M. Klišānam nodotu grieķu bērnu zīmējumus un saņemtu Latvijas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas "Radošās darbnīcas" mazo pacientu zīmējumus. Grieķu bērni zīmējumos attēlojuši savas zemes skaisto dabu, sauli, jūru, salas un kalnus, lai bērni Latvijā varētu vairāk uzzināt par tālo dienvidu valsti. Savukārt latviešu bērnu zīmējumu tematika ir Latvija , lai grieķu bērnus iepazīstinātu ar tradicionālajām Latvijas krāsām un simboliem.

Grieķu bērnu zīmējumi tiks nosūtīti uz Latviju, kur tie tiks izstādīti Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas "Radošās darbnīcas" telpās. Grieķu bērnu zīmējumi tapa slimnīcās: “Agia Sofia” Atēnās, TAO un OTAK bērnu slimnīcu onkoloģijas nodaļās, Pedon Pentelis slimnīcā, A. Kirjaku (A.Kyriakou) bērnu slimnīcas psihiatriskajā nodaļā un Saloniki pilsētas bērnu slimnīcā. Radošajās nodarbībās organizācijas “Bērna Smaids” brīvprātīgo darbinieku komanda bērniem stāstīja par Latviju. Mūsu bērnu zīmējumi, kas līdz 1. jūlijam bija apskatāmi Latvijas vēstniecības Atēnās telpās, ar G.Mindrinas starpniecību tiks nogādāti slimnīcās , kur tos varēs apskatīt mazie pacienti, viņu vecāki un ārstniecības personāls.

Bērnu zīmējumu izstāde Grieķijā un Latvijā ir liels, saviļņojošs notikums, kas mazajiem pacientiem sniedz tik ļoti nepieciešamās pozitīvās emocijas atveseļošanās laikā.

 


Preses kontaktiem

Latvijas vēstniecība Grieķijā
38, Vas.Konstantinou Ave., 11635, Atēnas, Grieķija
Telefons: +30 210 7294483
Fakss: +30 210 7294479
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā