Atēnās tiek ieskandināti Ziemassvētki

17.12.2018. 12:05

2018. gada 14. decembrī, Latvijas vēstnieks Grieķijā, Māris Klišāns, vēstniecības telpās pirmssvētku noskaņās, pasniedza Latviešu valodas aģentūras Atzinības rakstu, Atēnu Latviešu skolas vadītājai Lindai Laubergai par nozīmīgu ieguldījumu latviešu valodas un Latvijas kultūras popularizēšanā. Novēlām L. Laubergai arī turpmāk neizsīkstošu spēku un degsmi latviešu kultūras glabāšanā un skoliņas vadīšanā.

Nedēļas nogalē Atēnās notika, latviešu bērnu skoliņas, Ziemassvētku pasākums bērniem un ģimenēm. Klātesošie gāja kopīgās rotaļās, dziedāja, veidoja krāsainas svētku dekorācijas un rotājumus, kā arī mielojās ar pašu sarūpētu un gatavotu cienastu. Bērniem īpaši patika piparkūku veidošana un cepšana, kā arī vecāku sagatavotais latviešu tautas pasakas "Vecīša cimdiņš" uzvedumu. Bērni no sirds priecājās par Ziemassvētku vecīša pasniegtajām dāvanām, ko bija sagādājuši  bērnu vecāki un Latvijas vēstniecība Atēnās. Bērni iepriecināja Ziemassvētku vecīti ar sagatavotajiem priekšnesumiem un dzejolīšiem.

 


Preses kontaktiem

Latvijas vēstniecība Grieķijā
38, Vas.Konstantinou Ave., 11635, Atēnas, Grieķija
Telefons: +30 210 7294483
Fakss: +30 210 7294479
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā