Vēstnieks Māris Klišāns tiekas ar Grieķijā godalgoto Latvijas mūziķi Aigaru Raumani

02.07.2018. 15:38

2. jūlijā Latvijas vēstniecībā Atēnās viesojās Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas pirmā kursa students Aigars Raumanis ar koncertmeistari-pianisti Hertu Hansenu, lai tiktos ar vēstnieku Māri Klišānu.

Saksofonists Aigars Raumanis ar koncertmeistari-pianisti Hertu Hansenu bija ieradušies Atēnās, lai 30. jūnija pēcpusdienā piedalītos prestižā, starptautiskā konkursa “eMuse International Music Online Competition 2018” laureātu apbalvošanā un koncertā, kas notika Atēnu mūzikas koncertzālē “Megaron”. Konkursā, kurš norisinās jau septiņpadsmito gadu, A. Raumanis, pūšamo instrumentu grupā, ieguva godalgoto pirmo vietu, saņemot maksimālo punktu skaitu.

Vēstnieks apsveica A. Raumani un H. Hansenu ar izcilajiem panākumiem un novēlēja jaunajam saksofonistam tikpat izcilus sasniegumus un neizsīkstošu spēku, nesot Latvijas vārdu plašajā mūzikas pasaulē arī turpmāk. Tikšanās laikā tika pārrunātas iespējas un idejas, kā attīstīt Latvijas un Grieķijas sadarbību muzikālās izglītības jomā, lai veicinātu abu valstu savstarpējo sadarbību kultūras jomā.

 


Preses kontaktiem

Latvijas vēstniecība Grieķijā
38, Vas.Konstantinou Ave., 11635, Atēnas, Grieķija
Telefons: +30 210 7294483
Fakss: +30 210 7294479
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā