Latviju popularizējošs seminārs Atēnās un Salonikos

24.04.2018. 20:33

2018. gada 24. aprīlī Latvijas vēstniecība Grieķijā sadarbībā ar nacionālo aviokompāniju airBaltic, rīkoja semināru Grieķijas tūroperatoriem, lai veicinātu Latvijas atpazīstamību, radītu interesi par sadarbību ar Latviju, Baltijas un Skandināvijas reģioniem, izmantojot airBaltic nodrošinātās tiešo lidojumu iespējas.

Pasākumu ar uzrunu atklāja Latvijas vēstnieks Grieķijā Māris Klišāns, informējot viesus par Latviju un tūrisma iespējām Latvijā, un aicināja nozares profesionāļus  popularizēt Latviju grieķu ceļotāju vidū. Vēstnieks pastāstīja par Latvijas simtgades svinībām, to bagāto programmu visā Latvijā, kā arī aicināja izmantot iespēju jūlijā dzirdēt un redzēt klātienē Dziesmu svētkus.  

Sīkāku ieskatu par tūrismu Latvijā semināra apmeklētājiem sniedza “3K MANAGEMENT” pārstāvis no Latvijas, Edgars Kuzmans, un informāciju par atpūtas iespējām Rīgā sniedza Live Rīga pārstāvis Sergejs Moldovans. Semināra dalībniekiem, rādot videomateriālu par Latviju, tika pastāstīts par plašajām atpūtas iespējām un korporatīvo pasākumu organizēšanu Latvijā un visā Baltijas reģionā.

Savukārt uzņēmuma airBaltic Grieķijā pārstāvošās tūrisma aģentūras “TAL Aviation Hellas” darbiniece Sara Profeta, iepazīstināja semināra dalībniekus ar jaunajiem AirBaltic lidojumu galamērķiem, atgādināja par tiešajiem reisiem vasaras sezonā no Rīgas uz Atēnām un par reisiem uz Salonikiem, un Rodas salu. Tāpat klātesošie tika iepazīstināti ar tranzītlidojumu iespējam caur Rīgas lidostu uz vairāk nekā 50 galamērķiem.

Semināra turpinājumā restorāna “Osta” pārstāvis Jānis Jenzis sniedza īsu pārskatu par Latvijas tradicionālo virtuvi un prezentēja Latvijas produktus, ļaujot klātesošajiem nogaršot no Latvijas vestās veltes un “Abavas” dzirkstošo rabarberu vīnu.

25. aprīlī AirBaltic seminārs notiks Grieķijas ziemeļu pilsētā Salonikos, kuru ar uzrunu atklās nozīmētais Goda konsuls Salonikos, Konstantīns Gogos. AirBaltic tūrisma seminārs Saloniku pilsētā notiks otro reizi. Uz semināru ir aicināti Saloniku tūrisma nozares profesionāļi, pašvaldības pārstāvji, kā arī vēstniecības sadarbības partneri, kuri tiks informēti par dažādajām atpūtas iespējām Latvijā un tiešajiem avioreisiem, kas nodrošina ātru un ērtu satiksmi starp Rīgu un Salonikiem.

 


Preses kontaktiem

Latvijas vēstniecība Grieķijā
38, Vas.Konstantinou Ave., 11635, Atēnas, Grieķija
Telefons: +30 210 7294483
Fakss: +30 210 7294479
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā