Grieķijā atzīmē Latvijas valsts svētkus

22.11.2017. 17:14

22. novembrī par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienai vēstniecība Atēnās rīkoja svinīgo svētku pieņemšanu Grieķijas Bruņoto spēku Virsnieku namā. Ar šo pieņemšanu tika aizsākts vēstniecības darbs pie Latvijas valsts Simtgades sagaidīšanas pasākumu organizēšanas.  Apmeklēt svētkus bija lūgti Grieķijas valdības un diplomātiskā korpusa pārstāvji, Grieķijā darbojošos starptautisko organizāciju darbinieki, politiķi, uzņēmēji, izglītības, kultūras aprindu un preses ļaudis, kā arī Latvijas vēstniecības draugi un sadarbības partneri.

Šogad pieņemšanas viesu skaitu kuplināja ciemiņi no Saloniku domes un Saloniku Aristoteļa Universitātes, Eginas, Pirejas, Nemejas un Atēnu pilsētu pašvaldībām, ar kurām pēdējā gada laikā vēstniecībai ir izveidojusies veiksmīga un cieša sadarbība.

Kā katru gadu, arī šogad, oficiālajā pieņemšanā klāt bija ilggadējais Latvijas Goda konsuls Pirejās Antonis Halaris un Latvijas Goda konsuls Kiprā  Neoklis Nikolau.

Starp pasākuma viesiem bija arī pārstāvji no sabiedriskiem medijiem un preses kā, piemēram, žurnāla “Greek Diplomatic Life”, kas dokumentēja svinīgo pieņemšanu fotogrāfijās un kopā ar reportāžu publicēs žurnāla nākamā mēneša izdevumā. 

 


Preses kontaktiem

Latvijas vēstniecība Grieķijā
38, Vas.Konstantinou Ave., 11635, Atēnas, Grieķija
Telefons: +30 210 7294483
Fakss: +30 210 7294479
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā