Vēstnieks Māris Klišāns tiekas ar Grieķijas parlamenta spīkeru Nikolaosu Vuci

17.02.2017. 11:58

16. februārī, Latvijas vēstnieks Grieķijā Māris Klišāns, tikās ar Grieķijas parlamenta spīkeru Nikolaosu Vuci (Nikolaos Voutsis) un deputātu divpusējo sadarbības grupu ar Latviju, lai pārrunātu abu valstu parlamentu sadarbības aktivizēšanas iespējas.

Saruna noritēja draudzīgā atmosfērā,  abām pusēm atzīmējot nepieciešamību stiprināt Latvijas-Grieķijas parlamentāros kontaktus. Vēstnieks iesniedza Saeimas priekšsēdētājas I.Mūrnieces ielūguma vēstuli Grieķijas parlamenta spīkeram apmeklēt Latviju. Tikšanās laikā vēstnieks arī atzīmēja nepieciešamību aktivizēt Latvijas un Grieķijas  parlamentāros kontaktus, organizējot  divpusējo sadarbības grupu un Ārlietu, Eiropas un  Aizsardzības komisiju konsultācijas Rīgā un Atēnās.

Puses pārrunāja aktuālos Eiropas Savienības, eirozonas, drošības politikas un migrācijas  jautājumus un iespējas starp abām valstīm attīstīt sadarbību tūrisma, ekonomikas un investīciju jomās.

Vēstnieks informēja, ka 2018. gadā tiks atzīmēta Latvijas valsts simtgade, un ka arī Grieķijā plānots rīkot kultūras pasākumus šīs gadadienas atzīmēšanai.

 


Preses kontaktiem

Latvijas vēstniecība Grieķijā
38, Vas.Konstantinou Ave., 11635, Atēnas, Grieķija
Telefons: +30 210 7294483
Fakss: +30 210 7294479
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā