Latviešu kopienas Grieķijā ikgadējā kopā sanākšana

16.12.2016. 11:47

Latvijas vēstniecība Grieķijā 15. decembrī aicināja latviešu kopienu sanākt kopā St. George Lycabettus viesnīcas mazajā pieņemšanu zālē, lai Adventa laikā kopīgi atskatītos uz šajā gadā paveikto un pārrunātu Jaunā gada ieceres.

Jaunais Latvijas vēstnieks Grieķijā Māris Klišāns savā uzrunā pateicās klātesošajiem par latvisko tradīciju uzturēšanu ārpus Dzimtenes robežām, apsveica aizvadītajos Valsts svētkos un aicināja laikus gatavoties Valsts simtgades atzīmēšanai Grieķijā. Vēstnieks ierosināja nest Latvijas vārdu pasaulē un lai katrs tautietis izstāsta par Latviju 100 Grieķijas iedzīvotājiem. Vēstnieks izteica pateicību latviešu bērnu skoliņas organizētājai un latviskā gara uzturētājai Lindai Laubergai. Vēstniecības darbinieki, no Latvijas Ārlietu ministrijas diasporai paredzētā finansējuma, skoliņai Atēnās sagādāja mācību materiālus praktiskajām un radošajām nodarbībām. Savukārt Linda Lauberga, skoliņas un bērnu vecāku vārdā, izteica pateicību vēstniecībai par sniegto atbalstu.

Vakars turpinājās saviesīgā, jaukā gaisotnē, sarunājoties un baudot vēstniecības sarūpētos gardumus no Latvijas - sieru “Talsu ritulis”, “Lāču” rudzu maizi, Laimas šokolādes konfektes, piparkūkas un Rīgas melno balzamu.

 


Preses kontaktiem

Latvijas vēstniecība Grieķijā
38, Vas.Konstantinou Ave., 11635, Atēnas, Grieķija
Telefons: +30 210 7294483
Fakss: +30 210 7294479
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā