Latvijas proklamēšanas 97. gadadienas svinības Atēnās

23.11.2015. 16:48

19. novembrī par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 97. gadadienai vēstniecība Atēnās rīkoja oficiālo svētku pieņemšanu. Apmeklēt pasākumu bija lūgti Grieķijas valdības un diplomātiskā korpusa pārstāvji, kā arī Grieķijā darbojošos starptautisko organizāciju darbinieki, politiķi, uzņēmēji, izglītības, kultūras aprindu un preses pārstāvji. Sarīkojumu bija aicināti apmeklēt arī Latvijas vēstniecības sadarbības partneri.

Savukārt 20. novembrī vēstniecībā norisinājās valsts svētku sarīkojums Grieķijā dzīvojošajiem latviešiem.  Pasākumu ar uzrunu atklāja vēstnieks Grieķijā Ivars Pundurs. Pēc Valsts prezidenta runas noskatīšanās klātesošie kopīgi nodziedāja Latvijas valsts himnu. 

Tautiešus aizkustināja producentu apvienības “HansaMedia” veidotais video apsveikums “Latvijai 97! Vārdi’’. Jaunākajiem pasākuma dalībniekiem bija iespēja noskatīties Raiņa un Aspazijas bērnu dzejas animācijas filmas. 

Vēstniecība izsaka pateicību visiem pasākuma dalībniekiem par svētku noskaņas radīšanu, kas ļāva sajust Latviju un skanēt latviešu valodai, stiprinot saikni ar dzimteni.

 


Preses kontaktiem

Latvijas vēstniecība Grieķijā
38, Vas.Konstantinou Ave., 11635, Atēnas, Grieķija
Telefons: +30 210 7294483
Fakss: +30 210 7294479
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā