Latvijas vēstniecība rīko tikšanos ar Grieķijas Ražošanas reformu, vides un enerģētikas ministru

03.06.2015. 17:49

3. jūnijā vēstniecība Grieķijā rīkoja darba pusdienas Eiropas Savienības (ES) valstu vēstniekiem, kurās kā goda viesis piedalījās Grieķijas Republikas Ražošanas reformu, vides un enerģētikas ministrs Panajotis Lafazanis (Panagiotis Lafazanis).

Tikšanās laikā ministrs iepazīstināja klātesošos ar aktualitātēm enerģētikas jomā, sniedzot pārskatu par gāzes vada TAP (Trans Adriatic Pipeline) būvi un Grieķijas lomu gāzes vada Turkish Stream savienošanā ar ES valstīm. Tāpat ministrs iepazīstināja ar savu redzējumu par ražošanas attīstību un aktuāliem privatizācijas jautājumiem Grieķijā, kā arī ar aktivitātēm atjaunojamo resursu un vides ilgtspējas jautājumos. Diskusijas laikā tika pārspriesta arī Grieķijas valdības nostāja sarunās ar starptautiskajiem aizdevējiem. 

P. Lafazanis ir Grieķijas valdošās partijas Syriza kreisā spārna līderis. Viņš savu politisko karjeru uzsāka jau 20. gadsimta septiņdesmitajos gados Komunistiskajā partijā, vēlāk darbu turpinot kreiso spēku un ekoloģijas koalīcijā Synaspismos. 2004. gadā šī koalīcija apvienojās ar citām kreiso spēku partijām, izveidojot partiju aliansi Syriza.

Darba pusdienas bija Latvijas prezidentūras ES Padomē programmas pasākums.

 


Preses kontaktiem

Latvijas vēstniecība Grieķijā
38, Vas.Konstantinou Ave., 11635, Atēnas, Grieķija
Telefons: +30 210 7294483
Fakss: +30 210 7294479
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā