Latvijas vēstniecība Grieķijā organizē konsulāro amatpersonu sanāksmi

28.05.2015. 15:28

27. maijā Latvijas vēstniecība Grieķijā sadarbībā ar Grieķijas Ārlietu ministriju organizēja semināru ES dalībvalstu, Austrālijas, Japānas, ASV un Kanādas vēstniecību Atēnās konsulāro amatpersonām par rīcību krīzes situācijās.

Pasākumā ar priekšlasījumiem, sniedzot pārskatu par savu institūciju lomu un darbību krīzes situācijās, uzstājās  Grieķijas pārstāvji – Ārlietu ministrijas Krīzes vadības nodaļas vadītāja Aleksandra Madzila (Alexandra Mantzila), Iekšlietu ministrijas Pilsoņu aizsardzības ģenerālsekretariāta pārstāvis Andreass Antonakoss (Andreas Antonakos), Glābšanas dienesta pārstāvis kapteinis Janis Kolovoss (Ioannis Kolovos), Policijas pārstāvis kapteinis Nikolaoss Stefanu (Nikolaos Stefanou) un Nacionālā veselības centra pārstāvis Spiridons Papanikolau (Spyridon Papanikolaou).

Semināra otrajā daļā vēstniecību pārstāvji tika aicināti izspēlēt krīzes situācijas simulāciju par rīcību zemestrīces gadījumā, dodot iespēju pārbaudīt iegūtās zināšanas praksē.

Pasākums pulcēja 65 dalībniekus, un tas norisinājās Latvijas prezidentūras ES Padomē laikā, lai veicinātu konsulāro sadarbību starp Grieķijas valsts iestādēm un vēstniecībām.

 


Preses kontaktiem

Latvijas vēstniecība Grieķijā
38, Vas.Konstantinou Ave., 11635, Atēnas, Grieķija
Telefons: +30 210 7294483
Fakss: +30 210 7294479
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā