Latvijas vēstniecība Grieķijā sadarbībā ar aviokompāniju airBaltic Atēnās rīko semināru tūroperatoriem

14.05.2015. 18:26

14. maijā Latvijas vēstniecība Grieķijā sadarbībā ar aviokompāniju airBaltic, Rīgas Tūrisma attīstības biroju Live Rīga un Baltic Travel Group rīkoja semināru Grieķijas tūroperatoriem. Seminārs tika organizēts Latvijas prezidentūras ES Padomē laikā, lai veicinātu Latvijas atpazīstamību, radītu interesi par sadarbību ar Latviju, Baltijas un Skandināvijas reģioniem, izmantojot airBaltic nodrošinātās lidojumu iespējas.

Atklājot pasākumu, Latvijas vēstnieks Grieķijā Ivars Pundurs informēja par Latvijas kā prezidējošās valsts ES Padomē lomu un iespējām, ko tās sniedz ES.  Viņš arī atzina, ka veiksmīgas mobilitātes iespējas, ko, tai skaitā piedāvā arī airBaltic, var būt izšķirošas veiksmīgas uzņēmējdarbības un izaugsmes pamatā. Tā kā seminārs norisinājās telpās, kur šobrīd atvērta latviešu fotogrāfa Egona Spura darbu izstāde “Egons Spuris. RĪGA – 19. un 20. gadsimta sākuma proletāriešu rajoni” (galerija The Image, adrese: Amalias Avenue 36, interneta vietne: www.theimage.gr), vēstnieks ar to arī iepazīstināja klātesošos, uzsverot mākslinieka un viņa darbu kolekcijas nozīmību Latvijas kultūrā un mākslā, un aicinot ikvienu apmeklēt Rīgu, lai to redzētu savām acīm.

Savukārt airBaltic pārstāvji semināra dalībniekus iepazīstināja ar jaunumiem lidojumu nodrošināšanā – papildu tiešajiem reisiem vasaras sezonā no Rīgas uz Atēnām ir atklāti jauni reisi uz Salonikiem un Rodas salu. Tāpat klātesošie tika iepazīstināti ar tranzītlidojumu iespējam caur Rīgas lidostu uz vairāk nekā 50 galamērķiem ar konkurētspējīgām cenām un pilnu divu klašu apkalpošanu.

 Live Rīga semināru turpināja ar tūrisma jaunumiem par Rīgu un Baltic Travel Group iepazīstināja ar iespējām apmeklēt visu Baltijas reģionu dažādu interešu ceļotājiem.

Semināru apmeklēja 40 Grieķijas tūrisma aģentūru pārstāvji.

 


Preses kontaktiem

Latvijas vēstniecība Grieķijā
38, Vas.Konstantinou Ave., 11635, Atēnas, Grieķija
Telefons: +30 210 7294483
Fakss: +30 210 7294479
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā