Atēnās atklāj Latvijas prezidentūru Eiropas Savienības Padomē

09.01.2015. 18:24

9. janvārī Eiropas Parlamenta pārstāvniecībā Atēnās Latvijas vēstnieks Ivars Pundurs atklāja Latvijas prezidentūru Eiropas Savienības (ES) Padomē un iepazīstināja ar Latvijas prezidentūras prioritātēm.

Atklāšanas pasākums sākās ar klusuma brīdi, pieminot žurnāla „Charlie Hebdo” redakcijā notikušajā teroraktā bojāgājušos.

Vēstnieks Ivars Pundurs uzsvēra, ka ES Padomes darba programma būs balstīta uz Itālijas-Latvijas-Luksemburgas prezidentūras Trio prioritātēm, ES Padomes stratēģisko darba kārtību un Eiropas Komisijas izstrādāto darba kārtību 2014.-2019. gadam, kā arī iepazīstināja klātesošos ar galvenajiem Latvijas plānotajiem pasākumiem konkurētspējīgas, digitālas un iesaistītas Eiropas veicināšanā.

Atklāšanas pasākumu apmeklēja Grieķijā akreditētie ES dalībvalstu un ES kandidātvalstu vēstnieki, Eiropas Parlamenta un Eiropas Komisijas pārstāvniecību vadītāji, Grieķijas Ārlietu ministrijas pārstāvji un vietējie žurnālisti.

Uzrunu teica arī Itālijas un Luksemburgas vēstniecību pārstāvji, akcentējot Trio prezidentūras kopīgos mērķus un nepieciešamību nodrošināt uzsākto iniciatīvu turpināšanu.

Atklāšanas pasākuma viesiem tika rādīts Latvijas Institūta sagatavotais videoklips „Iepazīšanās video: Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības Padomē ”, lai sniegtu vizuālu ieskatu latviešu kultūrā un tradīcijās.

 

 

Latvijas Republikas vēstniecība Grieķijā
38, Vas. Konstantinou Ave., 11635, Athens, Greece
Tālrunis: + (30) 2 10 729 44 83
Fakss: + (30) 2 10 729 44 79
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

 

 

 


Preses kontaktiem

Latvijas vēstniecība Grieķijā
38, Vas.Konstantinou Ave., 11635, Atēnas, Grieķija
Telefons: +30 210 7294483
Fakss: +30 210 7294479
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā