Latvijas Republikas Pastāvīgā pārstāvniecība ANO Ženēvā izsludina konkursu uz vakanto vietējā līgumdarbinieka amata vietu

09.09.2020. 14:35

Latvijas Republikas Pastāvīgā pārstāvniecība ANO Ženēvā izsludina konkursu uz vakanto vietējā līgumdarbinieka amata vietu “lietvedis(-e)” uz nenoteiktu laiku no 2020. gada novembra.

Prasības pretendentiem:

·         Augstākā izglītība

·         Augsta atbildības sajūta

·         Labas saskarsmes prasmes

·         Precizitāte

·         Iemaņas darbā ar datoru un biroja tehniku

·         Zināšanas lietvedībā un dokumentu arhivēšanā

·         B kategorijas autovadītāja tiesības

·         Spēja strādāt komandā paaugstinātos stresa apstākļos

·         Ļoti labas latviešu, franču un angļu valodas zināšanas; par priekšrocību tiks uzskatītas vācu un citu svešvalodu zināšanas

Pretendentiem jābūt Latvijas Republikas pilsoņiem ar pastāvīgu dzīvesvietu Šveicē. Iepriekšēja pieredze valsts pārvaldē, administratīvā vai lietvedības darbā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Vietējā līgumdarbinieka darba līgums tiks slēgts atbilstoši Šveices normatīvajiem aktiem.

Pieteikšanās: pretendentus lūdzam CV un motivācijas vēstuli latviešu valodā iesniegt līdz šī gada 30. septembrim, sūtot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  ar norādi „konkurss”.

Papildinformācijai:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai 22 738 51 11

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Ārlietu ministrija informē, ka:

1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi;

2) iepriekš minēto Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Ārlietu ministrija, kontaktinformācija: K.Valdemāra iela 3, Rīga, LV 1395.

Papildu informācija par fizisko personu datu apstrādi Ministrijā ir pieejama: https://www.mfa.gov.lv/ministrija/arlietu-ministrijas-fizisko-personu-datu-aizsardzibas-noteikumi

 


Preses kontaktiem:

Latvijas pastāvīgā pārstāvniecība ANO Ženēvā
Adrese: 137 Rue de Lausanne, C.P. 193, 1211 Ženēva 20, Šveice
Tālrunis: +41 22 738 51 11
Fakss: +41 22 738 51 71
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājas lapa: https://www.mfa.gov.lv/geneva

Seko līdzi pārstāvniecībai ANO Ženēvā: twtricon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā