Tallinā notiek pārtikas nozarē strādājošo uzņēmēju biznesa seminārs

03.12.2019. 10:37

4.decembrī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Igaunijā un Igaunijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru Latvijas vēstniecībā Igaunijā rīko biznesa semināru Latvijas un Igaunijas pārtikas rūpniecībā strādājošajiem uzņēmējiem ar mērķi veicināt un paplašināt abu valstu uzņēmēju sadarbību pārtikas nozarē. Semināru atklās Latvijas vēstnieks Igaunijā Raimonds Jansons.

Pasākuma programmā paredzēta Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezentācija, iepazīstinot Igaunijas uzņēmumus ar Latvijas biznesa vidi un tās piedāvātajām iespējām. Tāpat arī plānotas Latvijas uzņēmēju prezentācijas par savu uzņēmumu darbības jomām, sadarbības piedāvājumiem un interesēm, kā arī Igaunijas pārtikas tirdzniecības uzņēmumu prezentācija par pārtikas eksporta iespējām uz Igauniju.  Pasākuma noslēgumā tiks organizēta Latvijas un Igaunijas pārtikas nozarē strādājošo uzņēmēju kontaktbirža, dodot iespēju abu valstu uzņēmējiem veidot jaunus kontaktus un pārrunāt jau konkrētas sadarbības iespējas. 

Latvijas un Igaunijas pārtikas nozares saista cieša sadarbība un liela abpusēja interese. Saskaņā ar statistikas datiem gan Latvija, gan Igaunija ir viens no lielākajiem otras valsts pārtikas preču importa un eksporta partneriem, kas liek uzņēmējiem apzināt arvien jaunas sadarbības iespējas un strādāt pie jaunu produktu piedāvājumu klāsta.

Biznesa seminārs tiek organizēts LTRK Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekta “DELBI 2” organizētās tirdzniecības misijas ietvaros.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Igaunijā
Tõnismägi 10, 15190 Tallina, Igaunija
Tālrunis: +372 6277850
Fakss: +372 6277855
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā