Pērnavā atklās Latvijas dienas

09.11.2017. 16:04
  • Ārlietu dienests Latvijas valsts simtgadei

2017 11 11Latvijas dienas Pernava

11. novembrī plkst. 12.00 Pērnavas Centrālajā bibliotēkā  vēstnieks Raimonds Jansons kopā ar Pērnavas pilsētas mēru  Romeku Krosenkraniusu atklās Latvijas nedēļu Pērnavā. Atklāšanas ceremonijas ietvaros uzstāsies vokālā grupa “Latvian Voices” un Jūrmalas mūzikas skolas kokļu ansamblis, tiks atklāta fotoizstāde “Brīnišķā Latvija”. 11.novembra vakarā tiek plānota vēstnieka rīkota pieņemšana par godu Latvijas nedēļai Pērnavā un valsts svētkiem, vienlaikus ieskandinot  abas valstis vienojošos vēstures notikumus - Latvijas un Igaunijas valstu simtgades.

Latvijas dienas Pērnavā notiks no 11.- 17. novembrim. Nedēļas ietvaros  plānoti dažādi pasākumi, tajā skaitā citu izstāžu atklāšanas, dažādu mākslinieku kolektīvu uzstāšanās , nevalstisko organizāciju seminārs un lekcijas par tūrisma iespējām Latvijā, Latvijas amatnieku darbnīcas un tirdziņš, izglītojoši un kultūras  pasākumi skolās, radio viktorīnas par Latviju u.c.

Latvijas vēstniecības galvenais partneris pasākuma organizēšanā ir sabiedriska organizācija Raeküla Vanakooli Keskus, to atbalsta  Pērnavas un Jūrmalas pilsētu domes un citi partneri. Latvijas nedēļa Pērnavā ir viena no Latvijas Ārlietu ministrijas koordinētajām Publiskās diplomātijas programmas norisēm Latvijas valsts Simtgades ietvaros.

Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Igaunijā
Tõnismägi 10, 15190 Tallina, Igaunija
Tālrunis: +372 6277850
Fakss: +372 6277855
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā