Notika vēstniecības ikgadējā tikšanās ar LIAA un LTRK sabiedriskajiem pārstāvjiem

10.01.2019. 17:02

Š.g. 30. decembrī Latvijas Republikas vēstniece Ēģiptē Iveta  Šulca un ekonomikas nodaļas vadītāja Ieva Juste tikās ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) sabiedriskajiem pārstāvjiem Ēģiptē Gamalu Agīzī (Gamal El Aguizy), Lailu Magrābī (Laila Maghraby) un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) pārstāvjiem Ēģiptē Omāru Elderini (Omar El Derini) un Valīdu Gorābu (Walid Ghorab). Tikšanās laikā vēstniecības pārstāvji iepazīstināja ar Latvijas ekonomikas gada pārskatu, informēja par aizvadītā gada svarīgākajiem notikumiem un vēstniecības iniciatīvām ekonomikas sadarbības veicināšanā.

LIAA un LTRK pārstāvji dalījās ar saviem ierosinājumiem par tirdzniecības apjoma palielināšanu un jaunu biznesa kontaktu veidošanu ar Ēģiptes uzņēmējiem. Pārstāvji uzsvēra Latvijas uzņēmumu dalības nozīmi Ēģiptes gadatirgos, aicināja organizēt aktīvāku biznesa misiju apmaiņu, un kā optimālu sadarbības formu minot kopuzņēmumu veidošanu.

Pārstāvju kontaktinformācija ir Latvijas vēstniecības Ēģiptē mājaslapā: https://www.mfa.gov.lv/egypt.


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Ēģiptē
8th Floor, Abou El Feda Building, 3 Abou El Feda Street, Zamalek, Kaira, Ēģipte
Tālrunis: +202 2 738 4188
Fakss: +202 2 738 4189
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-flickr   icon-facebook

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā