Populārs arābu valodā rakstošs Ēģiptes laikraksts un sociālais medijs “Veto Gate “ publicē plašu speciālizdevumu, kas veltīts Latvijas simtgadei

11.07.2018. 16:41
  • Ārlietu dienests Latvijas valsts simtgadei

“Ceļotāji salīdzina Latviju ar paradīzes ābolu”, raksta laikraksts. 16 lappušu izdevumā žurnālisti raksta par Latvijas  kultūru, ļaudīm, ekonomiku, izglītību, tūrismu. Izdevumā var atrast interesantu informāciju par ievērojamām vietām, cilvēkiem, sporta un izglītības sasniegumiem. Izdevums runā par Latviju, kas šogad atzīmē valstiskuma simtgadi un kura ir ES un NATO dalībvalsts.

Vēstniece Šulca novērtē izdevumu kā aizraujošu lasāmvielu, kas arābu lasītājam piedāvā plašu informāciju par 2 miljonus lielo tautu. Tik plašs izdevums  par Latviju arābu valodā iznāk pirmo reizi kopš 1991. gada. “Veto gate” mājas lapai seko pusmiljons lasītāju visā pasaulē, un laikraksts iznāk iknedēļas ar 50 000 tirāžu. Laikraksta Facebook lapai ir 4,7 miljoni sekotāju.

Speciālizdevums par Latviju "Veto Gate" ir viena no Latvijas Ārlietu ministrijas koordinētajām publiskās diplomātijas programmas norisēm Latvijas valsts Simtgades ietvaros.

Izdevums ir lasāms šeit: http://www.vetogate.com/list/3984

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Ēģiptē
8th Floor, Abou El Feda Building, 3 Abou El Feda Street, Zamalek, Kaira, Ēģipte
Tālrunis: +202 2 738 4188
Fakss: +202 2 738 4189
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-flickr   icon-facebook

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā