Vēstniece Iveta Šulca piedalās seminārā Nuveibā

12.02.2018. 16:25

Vēstniece Iveta Šulca pēc nevalstiskās organizācijas "Hemaya" ielūguma 6. un 7. februārī  piedalījās seminārā Nuveibā un sniedza prezentāciju par Latvijas reformu pieredzi un valsts dialogu ar nevalstisko sektoru. Vēstniece uzsvēra, ka Latvija īsteno apkārtējai videi atbildīgu politiku, un ilgtspējīgas reformas tika veiktas Latvijas iestāšanās procesā ES. Latvijai no 28 ES dalībvalstīm ir otrs labākais atjaunojamās enerģijas patēriņa rādītājs (37%). Tas trīs reizes pārsniedz ES vidējo rādītāju. Atjaunojamā enerģija elektrības ražošanā veido pusi (51%).

Vēstniece arī apmeklēja un iepazinās ar pieredzi "Hemaya" vadītajā bezpeļņas atkritumu pārstrādes uzņēmumā, Nuveibā.

“Hemaya” ir nevalstiskā organizācija, kura aktīvi strādā Dienvidsīnājā pie atbildīgas rīcības lomas vides sakārtošanā, kultūras un tradīciju stiprināšanā un ir aktīvs Ēģiptes sociālais partneris.

Vēstnieces dalība ir turpinājums 2015. gadā aizsāktajam ES dalībvalstu dialogam ar NVO šajā reģionā, kad Latvijas ES prezidentūras laikā Dienvidsīnāju apmeklēja ES vēstniecību diplomāti.

Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Ēģiptē
8th Floor, Abou El Feda Building, 3 Abou El Feda Street, Zamalek, Kaira, Ēģipte
Tālrunis: +202 2 738 4188
Fakss: +202 2 738 4189
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-flickr   icon-facebook

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā