Kairas Nacionālā operā uzstāsies Latvijas Nacionālā baleta vadošais solists Sergejs Neikšins

11.01.2018. 16:41

10.-13. janvārī Kairas operā un 17. un 18. janvārī Aleksandrijas Operas namā P.Čaikovska baletā “Gulbju ezers” prinča Zigfrīda lomā uzstāsies Latvijas Nacionālā baleta vadošais baleta solists Sergejs Neikšins. Mākslinieka uzstāšanās Ēģiptē norisināsies, pateicoties Kairas Operas baleta sadarbībai ar Latvijas vēstniecību Ēģiptē un Latvijas Nacionālo baletu.

Sergeja Neikšins ir Latvijas Nacionālā baleta solists kopš 2000. gada. Karjeras laikā mākslinieks ir ieguvis vairākas godalgas ar savu uzstāšanās meistarību gan Latvijā, gan ārpus tās. S.Neikšina izpildītās lomas “Gulbju ezerā”, “Bajadērā”, ”Žizelē”, un “ Trīs tikšanās” 2015. gadā tika atzītas par “Gada sasniegumiem baleta mākslā “. Mākslinieka repertuārā ir arī titullomas  baletos “Riekstkodis”, “Apburtā princese”, “Žizele”, “Korsārs”, “Anna Kareņina”, “Dons Kihots” u.c.

Kairas opera ar šo baleta izrādi atklāj sezonu un Latvijas vēstniecība Kairā atklāj Latvijas simtgadei veltītu kultūrprogrammu.

Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Ēģiptē
8th Floor, Abou El Feda Building, 3 Abou El Feda Street, Zamalek, Kaira, Ēģipte
Tālrunis: +202 2 738 4188
Fakss: +202 2 738 4189
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-flickr   icon-facebook

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā