Vēstniece Kairā informēs Latvijas biznesa pārstāvjus par to iespējām Ēģiptē

26.08.2013. 12:19

27.augustā Latvijas vēstniece Ēģiptē Iveta Šulca viesosies Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā (LTRK), lai pašmāju uzņēmējus informētu par biznesa iespējām Ēģiptē.

Tālās Āfrikas valsts tirgus piedāvātajās iespējās ieinteresētie Latvijas uzņēmēji varēs uzzināt par biznesa attīstīšanas iespējām dažādos Ēģiptes reģionos, izzināt valsts biznesa kultūras specifiku, paust interesi par konkrētiem sadarbības partneriem pašu pārstāvētajās nozarēs.

„Ekonomisti saka, ka krīze ir iespēja; to apliecina arī Ēģiptes piemērs: lai arī Ēģipte 2012.gadā atradās un joprojām atrodas dziļā ekonomiskā krīzē, Latvijas eksports uz Ēģipti turpināja pieaugt. Saskaņā ar Latvijas Statistikas biļetenu mūsu valsts preču un pakalpojumu eksperts uz Ēģipti 2011.gadā bija 23,2 miljoni latu, 2012.gadā - jau 29,8 miljoni latu,“ norāda I.Šulca.

Tikšanās laikā uzņēmējiem būs iespēja iepazīties arī ar LTRK pārstāvi Ēģiptē Amr Mohamed Fathy Hassan Aly. Aly kungs ir diplomēts inženieris, kurš vadījis projektus ne tikai Ēģiptē, bet arī Itālijā, Francijā, Lielbritānijā un Latvijā.

Dalība pasākumā ir bezmaksas. Interesentus pieteikties aicinām elektroniski, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Papildu informācijai:

 Sabiedrisko attiecību dienests

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

T. + 371 67830825

M.: + 371 26469946

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

www.chamber.lv