Konsulārā informācija

22.04.2021. 11:41

Konsulārās palīdzības un konsulāro pakalpojumu sniegšana.

Pakalpojumi tiek sniegti tikai pēc iepriekšēja pieraksta, ievērojot ieviestos drošības noteikumus. Tādēļ lūdzam ņemt vērā, ka katra apmeklētāja apkalpošanai būs nepieciešams vairāk laika, nekā ierasts. 

Pierakstu jāveic elektroniski vietnē https://pieraksts.mfa.gov.lv/lv/danija .

Aicinām ievērot pieraksta laiku. Konsulārās pieņemšanas telpā var uzturēties tikai persona, kura pieteikusies pakalpojuma saņemšanai, nepilngadīgi bērni kopā ar vienu vai abiem vecākiem, vai aizbildni. Vēstniecība aicina visus apmeklētājus stingri ievērot noteiktos drošības un distancēšanās noteikumus un higiēnas prasības.

Vēstniecība klātienē sniedz tikai tos konsulāros pakalpojumus, kurus nav iespējams sniegt attālināti:

  • Personu apliecinošu dokumentu noformēšana;
  • Personu apliecinošu dokumentu saņemšana;
  • Izziņu no Sodu reģistra pieprasīšana.

Attālināti tiek turpināta šādu konsulāro pakalpojumu sniegšana:

Aicinām izmantot Latvijas valsts pārvaldes pakalpojumu portāla www.latvija.lv sniegtās iespējas pakalpojumu saņemšanai.

Apmeklētāju pieņemšana (tikai pēc iepriekšēja pieraksta):

 
Pirmdiena 10:00 - 12:00
Otrdiena 10:00 - 12:00
Trešdiena
(Tikai personu apliecinošu
dokumentu saņemšana)
10:00 - 12:00
Ceturtdiena 13:30 - 16:00

 

Adrese: Rosbæksvej 17, 2100 København Ø, Dānija (skatīt kartē). Vēstniecībā var nokļūt, braucot ar autobusu 1A līdz pieturai Strandøre, vai braucot ar vilcienu līdz Svanemøllen stacijai
Telefons: +45 39 27 61 68
+371 26 33 77 11 (diennakts dežūrtālrunis ārkārtas situācijās: nāves gadījumi, smagas saslimšanas, katastrofas utml.)

Fakss:

E-pasts:

+45 39 27 61 73

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

   

Vēstniecībā par pakalpojumiem uz vietas var norēķināties tikai ar bankas karti!

 

Saskaņā ar Konsulārās palīdzības un konsulāro pakalpojumu likumu Latvijas vēstniecība Dānijā sniedz konsulāros pakalpojumus pasu, izziņu izprasīšanas, notariālo darbību un citos administratīvos jautājumos tikai personām, kuras norādījušas Iedzīvotāju reģistrā, ka dzīvo Dānijā. Tāpēc pirms pakalpojumu pieteikšanas lūdzam pārliecināties, ka esat informējuši Latvijas iestādes par savu dzīvesvietu Dānijā.

 

Vēstniecība aicina Latvijas valsts piederīgos savlaicīgi pārliecināties par pasu derīguma termiņiem un, nepieciešamības gadījumā, savlaicīgi pierakstīties vēstniecībā uz pieņemšanu jaunas pases izsniegšanai. Vēršam uzmanību, ka pases izgatavošana ar vēstniecības starpniecību notiek vidēji četru līdz sešu nedēļu laikā.

 

Ceļošanas brīdinājumiem sekojiet līdzi Latvijas Ārlietu ministrijas un Dānijas Ārlietu ministrijas mājas lapās.

 

Ārkārtas situācijas gadījumā Latvijas Ārlietu ministrijas konsulārā departamenta dežuranta tālrunis ir  +371 26337711, kā arī var rakstīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

ATCERIES LATVIJAS KODU!
+371 26 33 77 11
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
(24h)
PALĪDZĪBA ĀRKĀRTAS SITUĀCIJĀS ĀRZEMĒS