Konsulārā informācija

19.01.2018. 16:36

Vēstniecības adrese 17 Rosbaeksvej, 2100 Kopenhāgena, Dānija (skatīt kartē), var nokļūt, braucot ar 1.A vai 14. autobusu līdz
pieturai Strandøre, vai, braucot ar vilcienu līdz Svanemøllen stacijai

Tālrunis:

+45 39 276 168

(zvanīt ārpus konsulārās pieņemšanas laikiem: no 9:00 līdz 10:00 un 13:00 līdz 17:00)

Epasts:

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Pieņemšanas laiks:

pirmdien, otrdien, trešdien, ceturtdien 10:00-12:00

(Tikai pēc iepriekšēja pieraksta pa telefonu vai e-pastu!)

maksajumu kartes Vēstniecībā par pakalpojumiem uz vietas var norēķināties tikai ar bankas karti, skaidru naudu mēs pieņemt nevaram!

Saskaņā ar Konsulāro reglamentu Latvijas vēstniecība Dānijā  sniedz konsulāros pakalpojumus pasu, izziņu izprasīšanas, notariālo darbību un citos administratīvos jautājumos tikai personām, kuras norādījušas Iedzīvotāju reģistrā, ka dzīvo Dānijā. Tāpēc pirms pakalpojumu pieteikšanas lūdzam pārliecināties, ka esat informējuši Latvijas iestādes par savu dzīvesvietu Dānijā.

Vēstniecība aicina Latvijas valsts piederīgos savlaicīgi pārliecināties par pasu derīguma termiņiem un, nepieciešamības gadījumā, savlaicīgi pierakstīties vēstniecībā uz pieņemšanu jaunas pases izsniegšanai. Vēršam uzmanību, ka pases izgatavošana ar vēstniecības starpniecību notiek vidēji četru līdz sešu nedēļu laikā!