Kopenhāgenā svin Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadskārtu

29.11.2019. 16:33

2019. gada 16. novembrī, Kopenhāgenas kultūras centrā “Kilden” ar dziesmām, viktorīnu, loteriju un kūku cepēju sacensībām svinīgi tika atzīmēta Latvijas Republikas 101. proklamēšanas gadadiena. Šī gada svinību tēma bija "Varonis toreiz un tagad" un pasākuma laikā tika godināti gan pirmo Kopenhāgenas foto orientēšanās sacensību varoņi, gan kūku cepēju sacensību varoņi. Pasākuma apmeklētājus uzrunāja vēstniecības vadītājas vietniece, padomniece Līga Usilenoka, Latviešu–dāņu biedrības vadītājs Aigars Kostovs un Dānijas–Latvijas biedrības vadītājas vietnieks Niels Bendix Knudsen. Padomniece Līga Usilenoka, uzrunājot viesus, uzsvēra to latviešu varonību, kuri darbojās un cīnījās, lai izveidotu neatkarīgu Latvijas valsti, kā arī izteica pateicību latviešu kopienai Dānijā, kas turpina stiprināt Latvijas tēlu pasaulē. 

Liels paldies Svētku rīcības komitejai un Latviešu-dāņu biedrībām Jitlandē un Zēlandes salā par lielo ieguldījumu latviešu tradīciju stiprināšanā un Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienas svinību organizēšanā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Dānijā
Adrese: 17 Rosbaeksvej, 2100, Kopenhāgena, Dānija
Tālrunis: +45 39 276 000
Fakss: +45 39 276 173
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā