Holstedā tiek svinēta Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadiena

21.11.2019. 17:56

2019. gada 16. novembrī Holstedā krāšņi tika godināta Latvijas Republikas 101. proklamēšanas diena. Latviešu-dāņu biedrības rīkotajā pasākumā viesus priecēja kora “Rietumvējš” dziesmas, tautas deju priekšnesums no pašiem mazākajiem pasākuma dalībniekiem, kā arī īpašs muzikāls sveiciens no grupas “Credo”. Klātesošos uzrunāja vēstniece Alda Vanaga un biedrības vadītājs Raivis Orba. Svinības apmeklēja vairāk kā 200 viesu, tai skaitā daudz ģimeņu ar bērniem. Pasākuma turpinājumā apmeklētājiem bija iespēja piedalīties kopīgās aktivitātēs, vienā no tām bija jāatrod savi novadnieki un kopā jānodzied novadam raksturīga dziesma. Pasākuma organizētāji bija parūpējušies arī par loteriju, kurā varēja laimēt vērtīgas balvas, kā arī par bagātīgi klāto uzkodu galdu. Apmeklētājus īpaši pārsteidza katram Latvijas novadam par godu izceptās kūkas, netika aizmirsta arī galvaspilsēta Rīga. Pasākumā valdīja svinīga un priecīga gaisotne, un dziesmas un dejas grupas "Credo" pavadībā turpinājās līdz vēlai nakts stundai.

Liels paldies Latviešu-dāņu biedrībai Jitlandē par lielo ieguldījumu latviešu tradīciju stiprināšanā un Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienas svinību organizēšanā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Dānijā
Adrese: 17 Rosbaeksvej, 2100, Kopenhāgena, Dānija
Tālrunis: +45 39 276 000
Fakss: +45 39 276 173
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā