Vēstniece Alda Vanaga iepazīstina Dānijas-Latvijas biedrību ar Latvijas aktualitātēm

20.11.2019. 12:38

2019. gada 12. novembrī vēstniecībā uz kārtējo tikšanos pulcējās Dānijas-Latvijas biedrības (Foreningen Danmark-Letland) pārstāvji. Vēstniece Alda Vanaga pateicās biedrībai par tās aktīvo interesi un ieguldījumu Latvijas atpazīstamības veicināšanā Dānijā un īpaši izcēla biedrības organizēto konferenci "Letland 100" kas tapa sadarbībā ar Helsingēras Tautas universitāti un Latvijas vēstniecību Dānijā. Tikšanās laikā vēstniece informēja par politiskajām aktualitātēm Latvijā un plānotajām starpvaldību vizītēm, kā arī Latvijas-Dānijas kopējiem klimata aizsardzības mērķiem. Biedrības pārstāvji izrādīja īpašu interesi par 2020. gada budžeta pieņemšanas procesu un uzdeva jautājumus par mediķu algām un finansējumu augstākajai izglītībai. Vēstniece sniedza arī tuvāku ieskatu Latvijas prezidenta un premjera personībās, ieskicēja plānoto reģionālo reformu, kā arī uzsvēra Latvijas Ārlietu ministrijas vēlmi veidot ciešākus kontaktus ar diasporu reemigrācijas veicināšanas kontekstā.

Dānijas-Latvijas biedrību 1992. gadā dibināja dāņi, kuriem bija padziļināta interese par Latvijas attīstību un kuri vēlējās stiprināt draudzību un sadarbību starp Latvijas un Dānijas iedzīvotājiem. Biedrība joprojām apvieno patiesus Latvijas draugus un atbalstītājus. 

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Dānijā
Adrese: 17 Rosbaeksvej, 2100, Kopenhāgena, Dānija
Tālrunis: +45 39 276 000
Fakss: +45 39 276 173
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā