Seminārs, atzīmējot Baltijas valstu simtgadi

09.02.2018. 11:38
  • Ārlietu dienests Latvijas valsts simtgadei

21.martā plkst. 13:30 Dānijas Ārlietu ministrijas telpās notiks publiskā diskusija, atzīmējot Baltijas valstu simtgadi. Seminārā tiks diskutēts par Ziemeļvalstu un Baltijas valstu sadarbības stiprināšanu, kā arī jaunatnes iesaistīšanu kopīgu reģionālo jautājumu risināšanā. Seminārā uzstāsies Dānijas ārlietu ministrs Anderss Samuelsens (Anders Samuelsen), bijušais Dānijas ārlietu ministrs Uffe Ellemans-Jensens (Uffe Ellemann-Jensen), Eiropas parlamenta deputāts un bijušais Latvijas ārlietu ministrs Artis Pabriks, kā arī parlamenta deputāti no Igaunijas un Lietuvas un dāņu jaunatnes organizāciju pārstāvji. Diskusiju vadīs Kopenhāgenas universitātes profesors Mikels Velbī Rasmusens (Mikkel Vedby Rasmussen). Pēc semināra sekos pieņemšana.

Diskusiju, atzīmējot Baltijas valstu simtgadi, rīko Baltijas valstu vēstniecības Dānijā sadarbībā ar Baltijas attīstības forumu (Baltic Development Forum. Diskusija ir viena no Latvijas valsts simtgades Latvijas Ārlietu ministrijas koordinētās Publiskās diplomātijas programmas norisēm.

Seminārā aicināts piedalīties ikviens interesents. Reģistrēties semināram iespējams, rakstot uz epastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Semināra programma (angļu val.)

Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Dānijā
Adrese: 17 Rosbaeksvej, 2100, Kopenhāgena, Dānija
Tālrunis: +45 39 276 000
Fakss: +45 39 276 173
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā