Latvijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Bahtijors Hasans iesniedz akreditācijas rakstu Slovēnijas prezidentam Danilo Turkam

02.12.2014. 19:09

3. septembrī Latvijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Bahtijors Hasans svinīgā ceremonijā iesniedza akreditācijas rakstu Slovēnijas prezidentam Danilo Turkam (Danilo Türk).

Slovēnijas prezidents pateicās Latvijai par viņa vizītes organizēšanu šī gada jūnijā Rīgā. Slovēnijas prezidenta oficiālās vizītes laikā Latvijā tika organizēts biznesa forums, kurā piedalījās gan Latvijas, gan Slovēnijas uzņēmēji. Forums radījis jaunus impulsus ekonomisko attiecību padziļināšanai, jo gan Latvijas, gan Slovēnijas uzņēmēji aktīvāk sāk meklēt sadarbības iespējas ar vēstniecības starpniecību. Vēstnieks uzsvēra, ka vēstniecības prioritāte būs ekonomisko attiecību veicināšana.

Latvijas un Slovēnijas pārstāvji atzīmēja izcilo abu valstu politisko dialogu, kā arī pārrunāja aktuālākos starptautiskās politikas jautājumus, secinot, ka Latvijai un Slovēnijai ir daudz iespēju sadarbībai un kopīgu interešu aizstāvībai ES un NATO dienas kārtības jautājumos.