Latvijas transporta un loģistikas uzņēmumi piedalās piecpadsmitajā Ķīnas (Šenženas) Starptautiskajā loģistikas un piegādes ķēžu izstādē Šenženas

28.09.2020. 11:33

No 2020. gada 23. līdz 25. septembrim Rīgas, Ventspils un Liepājas ostas kopā ar VAS “Latvijas dzelzceļš” tiešsaistē piedalījās 15. Ķīnas (Šenženas) Starptautiskajā loģistikas un piegādes ķēžu izstādē Šenžeņā (The 15th China (Shenzhen) International Logistics and Supply Chain Fair - CILF). CILF ir pirmā un lielākā starptautiska mēroga loģistikai veltīta izstāde Ķīnā, kura noritēja klātienes un tiešsaistes režīmā.

Šogad CILF koncentrējās uz trīs galvenajām tēmām: digitālās iespējas, inteliģenti jauninājumi un ekoloģiskā integrācija. 2020. gada 23. septembrī Latvijas Satiksmes ministrijas padomnieks Latvijas vēstniecībā Ķīnā klātienē sniedza prezentāciju par Latvijas transporta un loģistikas nozari devītajā Ķīnas pasaules ostu samitā (The 9th China World Port Summit). Samita noslēgumā Rīgas brīvosta, Ventspils brīvosta un Liepājas Speciālā ekonomiskā zona pievienojās ar digitālu parakstu pievienojās Šenženas deklarācijai par viedo ostu stratēģiskās sadarbības padziļināšanu, lai kopīgi veidotu un pārvaldītu globālo ostu un kuģniecības piegādes ķēžu ekosistēmu.

2020. gada 24. septembrī VAS “Latvijas Dzelzceļš” meitasuzņēmums “LDZ Loģistika” ar tiešsaistes prezentāciju piedalījās piektajā Jūras un dzelzceļa transporta un pārrobežu transporta forumā (The 5th Sea-Rail Transport & Cross-border Transport Forum). Foruma dalībnieki dalījās ar jaunāko informāciju par Ķīnas un Eiropas konteinervilcienu attīstību, COVID-19 epidēmijas ietekmi un nākotnes attīstības scenārijiem. “LDZ Loģistika” iepazīstināja ar konteineru vilcienu attīstību Latvijā, maršrutiem uz un no Latvijas, kā arī prezentēja ar sadarbības iespējas.

Ķīnas (Šenženas) Starptautiskā loģistikas un piegādes ķēžu izstāde (CILF) ir vadošā loģistikas un transporta izstāde Āzijā. Izstāde apvieno loģistikas un piegādes ķēdes, ostu un kuģniecības, gaisa kravu, autoceļu un dzelzceļa transporta, viedās loģistikas un noliktavu, interneta un e-komercijas, industriālo parku būvniecības nozaru intereses. Plašāku informāciju skatīt izstādes vietnē: en.scmfair.com.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Ķīnā

Villa 02-02, Section A of Liangmaqiao Diplomatic Residence Compound,
No.22 Dongfang East Street, Chaoyang District,
Bejing, 100600, People’s Republic of China

Tālrunis: +86 10-853 230 09
Fakss: +86 10 853 219 25
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā