Latvijas Republikas vēstniecība Ķīnas Tautas Republikā piedalās Ķīnas Starptautiskajā investīciju un tirdzniecības izstādē Sjāmenā

08.09.2020. 12:25

No 2020. gada 8. līdz 11. septembrim Latvijas Republikas vēstniecība Ķīnas Tautas Republikā piedalās Ķīnas Starptautiskajā investīciju un tirdzniecības izstādē (CIFIT) Sjāmenā.

Šogad Latvija piedalīsies CIFIT izstādē ar Latvijas nacionālo paviljonu un digitālo stendu. Latvijas stendā izstādes apmeklētāji varēs saņemt informāciju par uzņēmējdarbības vidi, sadarbības iespējām un investīciju projektiem Latvijā.

Latvijas delegāciju CIFIT pārstāv Latvijas vēstniecības Ķīnā ekonomikas un tirdzniecības padomniece Agnese Stūrmane un Latvijas Satiksmes ministrijas nozares padomnieks Helmuts Kols.

Ķīnas Starptautiskā investīciju un tirdzniecības izstāde (CIFIT) ir nacionāla līmeņa starptautiska mēroga investīciju izstāde, kuras organizēšanu ir atbalstījusi Ķīnas Tautas Republikas Valsts padome. CIFIT ir Ķīnas vienīgā ikgadējā starptautiskā investīciju veicināšanas izstāde, kuras mērķis ir atvieglot un veicināt divpusējās pārrobežu investīcijas. CIFIT sastāv no investīciju un tirdzniecības izstādes, Starptautiskā investīciju foruma (IIF), semināru sērijas par aktuāliem investīciju jautājumiem un investīciju projektu simpoziju. Plašāka informācija par CIFIT ir pieejama vietnē: www.chinafair.org.cn.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Ķīnā

Villa 02-02, Section A of Liangmaqiao Diplomatic Residence Compound,
No.22 Dongfang East Street, Chaoyang District,
Bejing, 100600, People’s Republic of China

Tālrunis: +86 10-853 230 09
Fakss: +86 10 853 219 25
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā