E-komercijas platforma Pinduoduo tiešsaistē iepazīstina ar Latvijas produktiem

09.06.2020. 11:28

8.jūnijā Ninbo pilsētas pašvaldība sadarbībā ar vienu no lielākajām e-komercijas tirdzniecības platformām Pinduoduo organizēja straumēšanas pārraidi "Centrālās un Austrumeiropas valstu (CAE) produktu tiešsaistes izstāde", uzaicinot šo valstu, ieskaitot Latvijas, vēstniekus un komercpadomniekus iepazīstināt ar savu valstu produktiem. Pēc Pinduoduo datiem šo pārraidi apmeklēja 2 miljonu platformas lietotāju. Pārraide reklamēja ikgadējo Ķīnas - CAE valstu tirdzniecības produktu izstādi, kas parasti notiek Ningbo pilsētā, taču šogad ir pārcelta tiešsaistē un norisināsies visu vasaru.

Pinduoduo straumēšanas sesijas daļu, kas tika atvēlēta Latvijai, atklāja Latvijas vēstniece Ķīnā Maija Manika, iepazīstinot skatītājus ar Latviju. Turpinājumā Ekonomikas ministrijas nozares padomnieks Ķīnā Ingus Rozenblats kopā ar Rīgas laku un krāsu rūpnīcas un Latvijas Balzams Ķīnas importētājiem prezentēja vairākus produktus un atbildēja uz skatītāju jautājumiem.

Saite uz Ķīnas - CAE valstu tirdzniecības produktu tiešaistes izstādes mājas lapu:

https://online.cceecexpo.org/purchaser-pubinfo/index.html?id=91

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Ķīnā

Villa 02-02, Section A of Liangmaqiao Diplomatic Residence Compound,
No.22 Dongfang East Street, Chaoyang District,
Bejing, 100600, People’s Republic of China

Tālrunis: +86 10-853 230 09
Fakss: +86 10 853 219 25
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā