ES-Ķīnas Starptautiskajā literārajā festivālā piedalās latviešu autore Zane Zusta

20.05.2019. 12:01

No 2019. gada 17. maija līdz 5. jūnijam Pekinā notiek 4. ES-Ķīnas Starptautiskais literārais festivāls, kurā piedalās latviešu autore Zane Zusta ar grāmatu bērniem “Ucipuci meklē mājas”.

Šā gada festivāla galvenais fokuss ir uz bērnu literatūru un tā mērķis ir veicināt zināšanu apmaiņu rakstītprasmē un dalīties ar jaunu pieredzi un idejām. Festivāla atklāšanas ceremonijā ES vēstnieks Ķīnā Nicolas Chapuis norādīja, ka “rakstīšana, izdošana, tulkošana un grāmatu lasīšana ir nepieciešama, lai dalītos ar Eiropas vērtībām, kultūru, stāstiem un vēsturi”. Uzaicinātie ES dalībvalstu un Ķīnas autori pārstāvēja dažādas kultūras, literārās tradīcijas un stilus.

Latvijas autore Zane Zusta festivālā piedalījās pirmo reizi ar šā gada aprīlī Ķīnā izdoto ķīniešu valodā iztulkoto grāmatu bērniem “Ucipuci meklē mājas”. Autore vairākās meistarklasēs prezentēja grāmatu, gan piedaloties paneļdiskusijās, gan sarunājoties ar mazajiem lasītājiem.

ES-Ķīnas starptautiskais literārais festivāls notiek kopš 2017. gada un pirmo reizi festivālā piedalās autori no visām ES dalībvalstīm. Festivālā kopumā plānoti apmēram 90 pasākumi.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Ķīnā

Villa 02-02, Section A of Liangmaqiao Diplomatic Residence Compound,
No.22 Dongfang East Street, Chaoyang District,
Bejing, 100600, People’s Republic of China

Tālrunis: +86 10-853 230 09
Fakss: +86 10 853 219 25
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā