Pastāvīgā pārstāvniecība Eiropas Savienībā

14.02.2020. 15:21

2019 07 16LV PP ES kopbilde

Mēs esam Briselē, lai pārstāvētu Latvijas valsts intereses Eiropas Savienībā. Pārstāvniecībā strādā diplomāti un eksperti no dažādām Latvijas valsts iestādēm, kuri piedalās sarunās ar pārējām ES dalībvalstīm, pārstāvot un aizstāvot Latvijas intereses Eiropas Savienības Padomes komitejās un darba grupās. Mēs strādājam ciešā sadarbībā ar Eiropas Savienības Padomi, Eiropas Parlamentu, Eiropas Komisiju un citām ES dalībvalstīm.

Mēs uzturam sakarus ar Latvijas pārstāvjiem Eiropas Parlamentā, ierēdņiem, ekspertiem un žurnālistiem, uzņēmējiem un darba ņēmējiem, reģionu, nevalstisko organizāciju pārstāvjiem - visiem, kurus interesē, kas notiek ES institūcijās, un kuru ikdienu tieši ietekmē Eiropas Savienība. Strādājot kopā vienotam mērķim tiek nodrošināts, ka Latvijas balss tiek sadzirdēta un Latvijas intereses tiek saklausītas kopējā diskusijā.

Ceram, ka šī mājas lapa palīdzēs Jums uzzināt vairāk par Eiropas Savienības jautājumiem. Tāpat aicinām droši zvanīt un rakstīt mums - mēs labprāt tiksimies ar Jums, uzklausīsim Jūsu viedokli par Latviju Eiropas Savienībā un sniegsim informāciju par aktuāliem jautājumiem gan šajā mājas lapā, gan sociālos tīklos, gan klātienē!

Aktualitātes

cache/thumbs/cache_thumbs_49583447332_jpg_1582942233_crop_665_by_420.jpg
25. februāris, 14:36
Ārlietu ministrs: Latvijas prioritātes ES un Apvienotās Karalistes nākotnes attiecībās ir iedzīvotāju tiesību nodrošināšana

2020. gada 25. februārī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Briselē piedalījās Eiropas Savienības (ES) Vispārējo lietu padomes sēdē, kuras laikā tika diskutēts par Eiropadomes darba...

Lasīt vairāk