Vēstniecība rīko tautiešu organizāciju sanāksmi Berlīnē un piedalās Lielajā talkā

21.09.2020. 16:52
Vēstniecība rīko tautiešu organizāciju sanāksmi Berlīnē un piedalās Lielajā talkā

19.septembrī Berlīnē Latvijas vēstniecība rīkoja latviešu diasporas organizāciju Vācijā sanāksmi, kuras ietvaros tika pārrunātas diasporas politikas aktualitātes un nākotnes projekti. Dalībnieki arī papildināja zināšanas digitālajā komunikācijā un piedalījās Lielajā talkā.

“Kopš gada sākuma esam sazinājušies tikai digitālā vidē viens ar otru, tomēr personīgu un tiešu domu apmaiņu nekas nevar aizstāt,” uzrunājot pasākuma dalībniekus uzsvēra Latvijas vēstniece Vācijā Inga Skujiņa: “Priecājos, ka šodien vēstniecībā pārstāvētas gandrīz visas tautiešu organizācijas Vācijā – tas mums ļaus apmainīties ar vērtīgu pieredzi un strādāt pie kopīgiem un ambicioziem plāniem nākotnē.”

Sanāksmes ietvaros klātesošajiem bija iespēja arī piedalīties digitālās komunikācijas meistarklasē, kuru tiešsaistē no Rīgas vadīja uzņēmēja un festivāla “Digital Freedom” dibinātāja Dagnija Lejiņa.

Tāpat vēstniece Skujiņa aicināja tautiešus vēstniecības dārzā kopīgi iestādīt Laimes koku – ozolu, šādi pievienojoties vērienīgajai Lielās talkas kustībai pasaulē.

Diasporas sanāksmē piedalījās visu lielāko latviešu biedrību Vācijā pārstāvji t.sk. no Berlīnes, Brēmenes, Dortmundes, Frankfurtes pie Mainas, Freiburgas, Hamburgas, Minhenes, Minsteres, Oldenburgas un Štutgartes. Pasākumā piedalījās arī Eiropas latviešu apvienības pārstāve Elīna Pinto un Latviešu kopienas Vācijā vadītājs Nīls Ebdens.

Savukārt 20. septembrī vēstniecības telpās norisinājās pēc kārtas otrais Latviešu forums Vācijā.

Pasākuma sagatavošanā un norisē tika ievēroti spēkā esošie Covid-19 ierobežojumi un nosacījumi.

 


Prese kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Vācijā
Adrese: Reinerzstrasse 40/41, 14193 Berlīne, Vācija
Telefons: +49 (0) 30 826 002 22
Fakss: +49 (0) 30 826 002 33
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr   twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā